Як створити більш стриманий та природний варіант смокі-айс у нюдових та романтичних відтінках, розповідаємо далі.

До теми Як правильно підібрати червону помаду: поради від візажиста

Як створити ідеальний природний смокі-айс макіяж

Почати варто з праймера. Ключ до будь-якого довготривалого макіяжу очей – це чудовий праймер для тіней. Він зробить нанесення гладким і збереже тіні протягом усього дня.

Далі слід нанести основу. За словами візажистки Дені Паркс, найпростіший спосіб створити нюдовий смокі-айз – це почати з підводки для очей або тіней нюдового тону. Однак що б ви не вибрали, почати краще з нанесення продукту ближче до лінії росту вій і розтушовування його вгору на повіку, щоб створити форму.

Тепер очам можна надати об'єму. Для цього Паркс пропонує додати у складку ока темніші нюдові й коричневі тіні. Почніть з кольору на кілька тонів темнішого за основу і нанесіть його на складку, використовуючи твердий, але пухнастий пензлик.

Після цього необхідно підкреслити зовнішню третину ока, використовуючи коротший куполоподібний пензель для розтушовування. Занурте його кінчик у холодний коричневий відтінок і обов’язково видаліть надлишки продукту перед нанесенням на зовнішню частину третини ока. Зосереджуйтеся на змішуванні тіней назовні та вгору від лінії вій, щоб створити ефект котячого ока. Використовуйте кругові рухи та, якщо потрібно, злегка проведіть пензлем, який ви використовували в третьому кроці, для бездоганного змішування.

Змішування – ключ до чудового макіяжу смокі-айс. Тож спробуйте зробити ідеальний перехід від світлого до темного. Використовуючи чистий пухнасий пензлик, злегка відполіруйте будь-які різкі лінії або гострі краї в макіяжі.

На останок же додайте відблиск. За допомогою пензлика для тіней меншого розміру нанесіть нюдовий або кремовий відтінок, світліший за основу, у внутрішній куточок ока і під брівною дугою. Також можна додати блискітки в центрі повіки. Це створить більш відкритий погляд і додасть трохи драматизму.