Кому належала коштовна каблучка та як вона опинилася у кишені лікаря, розповідаємо далі.

До теми Чоловік знайшов на фермі монети, випущені більш ніж 100 років тому: скільки коштують артефакти

Як лікар знайшов справжню власницю прикраси

Анестезіолог-реєстратор Сурадж Шах з Лондона знайшов у своєму випраному халаті діамантову каблучку. Чоловіку знадобилось чимало зусиль, аби знайти справжню власницю прикраси. За словами чоловіка, це сталося перед початком його зміни у відділенні інтенсивної терапії.

Коли одягав свій робочий халат, то щось грюкнуло об підлогу. Мій колега помітив обручку і сказав про це. Я спочатку подумав, що її загубила котрась із медсестер, але ж ні. Відразу подумав, як би засмутилась моя дружина, якби втратила свою обручку. Як медичні працівники, ми часто знімаємо прикраси перед проведенням процедур, і дуже легко припуститися помилки,
– згадує лікар.

Як пізніше з’ясувалося, ювелірну прикрасу випадково забула у халаті інша анестезіологиня Радгіка Рамасамі із Західного Саффолка. Жінка поклала прикрасу до кишені перед тим, як зробити пацієнтові спинномозкову анестезію на початку грудня, а після зміни здала робочий одяг на прання, забувши про коштовну річ.

Чесно кажучи, я не очікувала, що зможу повернути свою каблучку. Думала, що її розчавлять у пральній машині. Це просто показує, наскільки є чесні люди, і я хочу сказати величезне спасибі всім причетним. Приємно відчувати себе частиною маленького дива,
– каже Рамасамі.

Вона додала, що каблучка має для неї сентиментальну цінність, оскільки це був подарунок від чоловіка на день народження кілька років тому.