Що це за тренд і чому популярний дизайн у своїй назві відсилає нас до ванни з пінкою, розповідаємо далі.

До теми Просто, але зі смаком: Дженніфер Лопес показала свій новий манікюр

Що таке дизайн нігтів під назвою "bubble bath"

У перекладі з англійської "bubble bath" – це ванна з пінкою. У світі ж дизайну нігтів так називають прозорий мінімалістичний рожевий манікюр з молочно-прозорим верхнім покриттям. Свою метафоричну назву дизайн отримав, тому що створює затишну, прозору, чисту естетику пінної ванни.

Цей тренд – інша назва раніше популярних "нігтів супермоделі" або "нігтів багатих дівчат". Кожен рік, здається, ми маємо нове миле маленьке ім’я, але зовнішній вигляд нігтів лишається тим самим. Такий дизайн поза часом і ніколи не вийде з моди,
– каже Стефані Стоун, знаменита майстриня манікюру.

Експертка з манікюру Галдіна Хіменес додає, що подібні нігті в тренді здебільшого тому, що їх доволі легко зробити й вони пасують під будь-який стиль.

Як виглядають нігті "bubble bath": дивіться фото

Як обрати ідеальний колір для манікюру "пінної ванни"

Разом з тим, що такий дизайн ідеально поєднується з будь-яким одягом, він також підходить для нігтів будь-якої форми та довжини.

Він настільки нейтральний і мінімалістичний, що ви можете носити його як завгодно, і він виглядатиме красиво. Мені подобається використовувати прозорий рожевий колір як основу і додавати простий нейл-арт поверх нього,
– ділиться Стефані Стоун.

Манікюр "bubble bath": дивіться фото

Вона зауважує, що подібний манікюр також можна зробити у французькому стилі, а щоб знайти ідеальний лак для нього, радить використовувати прозорий, рожевий відтінок, який майже збігатиметься з натуральним нігтем.

Майстриня манікюру каже, що таким чином буде важко помилитися. Для кращого ефекту вона також рекомендує нанести спочатку один шар покриття, а якщо блиску та сяйва буде замало, додати другий.