Інженерка з Теннессі Наздар Тайбіб має цілу колекцію незвичайних картонних іграшок, які вона зробила своїми руками. Шкільний автобус, автомобілі, будиночки чи піратський корабель – їй під силу виконати будь-яку забаганку.

Читайте також Вечеря з вином: ігристе SHABO Special Edition напівсухе рожеве і салат з полуницею

Купувати такі речі в дитячому магазині було б досить дорого. А для іграшок, які робить Наздар, потрібні лише старі коробки, які є кожного вдома, фарба та трохи фантазії:

Я знаю, що не всі батьки можуть купувати своїм дітям, наприклад, іграшковий будинок або кухню, адже вони дорогі. То чому б не зробити це з картону?
– каже жінка

Машинка та піратський корабель з картону / Фото Metro

Іграшковий будиночок з картону, у який можна залізти / Фото Metro

Вона почала робити такі оригінальні іграшки ще 2 роки тому. На одну роботу у жінки йде близько 4 годин часу, одні іграшки вона розмальовує за допомогою фарби й стрічок, інші ж залишає, як є. Син та донька часто приєднується до неї і чудово проводять час разом.

Наздар з дітьми / Фото Metro

Окрім того, що такі іграшки весело виготовляти разом з дітьми своїми руками, їх ще й зручно зберігати. Кожну таку машинку, корабель чи будиночок можна компактно скласти, запакувати та зберігати у шафі, щоб вони займали дуже мало місця – креативна мама все продумала:

Я складаю їх всі у велику шафу та просто потім запитую своїх дітей, з чим вони хочуть грати. Дітям часто потрібне різноманіття, з однією іграшкою вони трохи граються, а потім нудьгують,
– розповідає Наздар

Такий іграшковий автобус легко складається / Фото Metro

Зараз жінка ділиться своїм досвідом з іншими батьками заохочує їх також спробувати виготовити разом хоча б одну таку роботу. Тим паче, що картонні коробки можна купити задешево або й зовсім безкоштовно знайти у себе вдома.

Цікаво Картини, що зникають: художник відтворює шедеври мистецтва зі звичайної гальки – фото

Ось відео, як легко зробити яскраву жовту машинку для дитини, у які вона зможе кататись, або "цегляний" будиночок: