Яку операцію хотіла зробити жінка насправді, який вигляд вона має після небажаного перевтілення та скільки коштує така лікарська помилка, розповідаємо далі.

Читайте також Австралійка змінилась до невпізнання, скинувши понад 140 кілограмів: фото до і після

Як виглядає жінка після неочікуваних змін

Кімберлі МакКормік прилетіла до Мексики, щоб підтягнути груди та видалити зайву шкіру після успішної операції зі схуднення. Однак замість цього 65-річна жінка отримала величезний рахунок за лікування у розмірі 75 тисяч доларів, збільшення грудей і бразильську підтяжку сідниць.

Результат значно відрізнявся від того, на який погоджувалась жінка. Їй мали лише підняти обвислі тканини. Однак у результаті Кімберлі поставили імплантати. Їй сказали, що вона сама попросила поставити їй імплантати третього розміру. Втім, вона стверджує, що "ніколи б не сказала такого".

Коли я прокинулася, мої груди дуже боліли, і я просто почала кричати,
– розповіла Кімберлі.

Виправлення результатів операцій обійдеться жінці ще в десятки тисяч доларів / Фото Fox 13 Seattle

Вона додає, що сподівалась, що хірург видалить зайву шкіру під руками та на ногах, але натомість їй зробили ще й бразильську підтяжку сідниць. Йдеться про процедуру, коли жир з інших частин тіла використовують, щоб збільшити певну ділянку тіла.

Підтяжка ніг, підтяжка рук, підтяжка грудей і підтяжка живота – усе було розмічено та готове до операції. Мене почали оперувати о четвертій годині дня і втручання не закінчувалося до 1:30 ночі,
– ділиться Кімберлі.

Вона також каже, що одна з її легень постраждала під час операції, і що кімната, в якій вона перебувала, була брудною.

Донька жінки, Місті Енн, стверджує, що охоронці відштовхнули її, коли вона запитала, що сталося з мамою.

Вона додає, що виправлення результатів цих операцій обійдеться сім'ї ще в понад 60 тисяч фунтів стерлінгів (понад 72 тисячі доларів).

Зараз Кімберлі розглядає інші операцію, оскільки імплантати, які їй встановили є завеликими. Вона застерігає триматися якомога далі від хірургічних операцій за зниженими цінами, адже "неважливо, наскільки привабливою роблять пропозицію, кінцевий результат не буде задовільним".