Наречена розповіла свою історію на розважальному ресурсі Reddit. Дівчина не знає, чи правильно вчинила. Але люди її підтримали!

Цікаво Що таке міжнародні дегустаційні конкурси та навіщо в них брати участь українським виноробам?

"Я виходжу заміж за свого нареченого Кевіна. Моя сім’я любить його, а Кевін любить їх. Однак моя мама належить до типу "жорстко чесних" людей. Коли вона вперше його зустріла, то почала одразу коментувати його зовнішність, машину, освіту тощо", – розповідає наречена.

Кевін старався не звертати увагу, але з часом мама просто почала перегинати палку. Вона жартувала разом з вітчимом, що хлопець не виглядає по-чоловічому. Все через те, що в нього немає бороди. Це продовжувалося певний час, доки Кевін не роздратувався.

В мене була дуже-дуже строга розмова з моєю мамою. Зрештою, вона щиро вибачилася перед Кевіном, і на цьому ми зупинилися, – згадує наречена.

Святкування весілля, скоріш за все, пройде без мами нареченої / Фото Unsplash

Однак перемир’я тривало недовго. На одному із сімейних вечорів мама вирішили завдати удар у відповідь. Вона невдало пожартувала – і конфлікт дуже розгорівся.

"Вона запросила всю сім’ю на вечерю і вирішила, що це ідеальний час, що дати Кевіну весільний подарунок. Він відкрив коробку і знайшов набір інструментів для бриття з кремом для бриття. Кевін на секунду зупинився і всім це показав. Мама з рідними почала сміятися. В цей ж момент вітчим продовжував говорити: "Ти зрозумів жарт, Кев? Ви зрозуміли?" Кевін просто взяв і вийшов", – описує історію наречена.

Наречена зрозуміла, що це – кінець. Вона просто сказала, що не чекає вибачень і не збирається запрошувати маму на весілля. До прикладу, брат дівчини не зрозумів такого вчинку. На його думку, це був всього лиш жарт.

Наречена звернулася до користувачів Reddit з проханням оцінити, чи коректно вона вчинила. Ось найпопулярніші коментарі:

  • Люди роблять спеціально щось жорстоке, а потім кажуть, що "жартують", щоб виправдати щось жорстоке.
  • Стійте на своєму і не дозволяйте їм робити такі речі.
  • Твоя мама – хуліганка.