29-річна Челсі постраждала в автокатастрофі ще в 2010 році. З того часу жінка паралізована нижче пояса: вона пересувається за допомогою інвалідного візка. Але в день свого весілля Челсі наполегливо хотіла стояти пліч-о-пліч зі своїм нареченим.

Цікаво Нагорода до Дня винороба: SHABO отримала відзнаку "Вибір споживача 2021"

Як їй вдалося це зробити

Щоб втілити свою мрію, Челсі скористалася спеціальними підтяжками для ніг та ходулями. Також їй допомагав батько, який все життя підтримував дочку. Він провів її до вівтаря.

Прогулянка з батьком по проходу була такою особливою. Кожна мить. Кожен подих… Я ніколи не забуду цей момент з батьком, – розповідає наречена.

Наречена зізнається, що все життя мріяла пройтися до вівтаря. Вони часто говорили про це зі своїм батьком. А зараз – неймовірно щасливі, що таки вдалося все організувати.

Наречений не очікував, що кохана підніметься з візка / Фото Asha Bailey Photography

Весільна фотографиня Аша Бейлі опублікувала невелике слайд-шоу цього моменту у своєму тіктоці. Відео вже набрало понад 200 тисяч переглядів. Обов’язково його перегляньте!

Челсі казала, що мріяла про день, коли вона змогла б подивитися своєму чоловіку у вічі в день їхнього весілля. І вона зробила це, – написала Аша під відео.

Уривок з весільного відео – нижче

Користувачі тіктоку були зворушені від цього моменту. Вони неймовірно раді за Челсі, яка втілила в життя свою мрію:

  • Це так красиво!
  • Я просто розплакалася.
  • Люблю це!