Все почалося задовго до весілля. 33-річний чоловік пояснив, що всі жінки з його родини (мама, мачуха, зведена сестра, бабусі, двоюрідні сестри, тітки) влаштовують розіграші та прикрі витівки для кожної нової нареченої. Так вони перевіряють, чи заслуговує дівчина бути частиною "великої сім’ї".

Цікаво Вечеря з вином: SHABO Grande Reserve Cabernet Franc – Merlot – Saperavi й телятина на кістці

Після кількох місяців насмішок вони приймають новобранцю до себе. Що найдивніше: нова учасниця також знущається із наступних дівчат. Наречений, як і батько із братом, вважають, що це просто божевілля. Схожа ситуація трапилася із його коханою.

Коли я представив свою дівчину (тепер дружину), я чітко дав зрозуміти, що не хочу, щоб хто-небудь з родини хоча б якось на неї "нападав". Вони все-таки зробили це за моєю спиною. Висміювали її зовнішність та місце роботи у соцмережах, – розповідає наречений.

Чоловік змусив родичок вибачитися перед коханою, бо пригрозив не запрошувати їх на весілля. Ситуацію нібито вдалося залагодити: родички зробили їй подарунки й примирилися. Але це був не кінець!

Жінки підготували "удар" у відповідь

Перед весіллям наречений дізнався від свого брата, що родички збираються прийти у білих платтях. Хоч прийнято, що лише молода має бути у святковій сукні такого кольору. Чоловік попередив: вижене кожну жінку з весілля, яка одягне біле плаття. І навіть рідну маму!

Наречений вигнав усіх, хто прийшов в білому платті / Фото Unsplash

Вони сказали, що це неправда, і ніколи б такого не зробили. Але одна за одною прийшли на свято у білих сукнях. Кожному з них було вказано покинути весілля. Хоч вони намагалися виправдатися, влаштовувати сцени та залучати своїх чоловіків, – згадує наречений.

Чоловік вважає, що його рідні переборщили із цими розіграшами. Жінки теж стоять на своєму: вони вже два тижні з ним не спілкуються і видалили його з усіх сімейних чатів. Родички стверджують, що роблять це для блага сім’ї: вони просто хочуть, щоб дівчата, які приєднуються, були порядними. А "тести" допомагають це визначити.

До слова, користувачі Reddit одностайно підтримали нареченого:

  • Ваша сім’я дуже токсична… Шкода, що вони спробували "вкрасти" ваше весілля, але ви вчинили правильно. Ваш шлюб буде лише міцнішим від цієї історії.
  • Жарт є жартом тоді, коли все закінчується сміхом. В іншому разі – це просто знущання.
  • Нареченій тепер не доведеться терпіти витівки членів його родини. Це перемога.
  • Інколи буває важко стояти на своєму, але наречений зробив це, коли йому довелося.