Досить кумедну історію колишня розповіла на розважальному ресурсі Reddit. Вона щиро здивувалася: на її думку, прохання зовсім недоречне.

Цікаво Бранч із білим ігристим SHABO Special Edition брют

У колишньої прекрасні стосунки з нареченою

Авторка розлучилася з чоловіком ще три роки тому, але вони досі підтримують спілкування. Все завдяки 5-річному сину, якого разом виховують.

Близько року тому чоловік почав зустрічатися з іншою жінкою. Все так добре "закрутилося", що пара вже планує весілля. Авторка зізнається – вони чудово ладнають з нареченою. Їх навіть можна назвати хорошими подружками. Та нещодавно між ними трапився дещо несподіваний конфлікт: жінки сходили разом в кафе, де молода попросила позичити весільну сукню.

"Чесно, я була дійсно шокована, що вона таке спиталася. І все ж таки відмовила їй. Вона зразу надулася і почала випитуватися, чому я так вирішила. Я ж пояснила, що це недоречно виходити заміж в моєму платті за мого ж колишнього чоловіка. Вона засмутилася і влаштувала скандал", – згадує авторка.

Колишня не хотіла позичати сукню / Фото Unsplash

Цікаво, що чоловік підтримав колишню дружину. Та він не здогадувався, що станеться далі.

Наречена пішла "в атаку"

Друзі та родичі нареченої почали надзвонювати колишній. Усі ображали її та звинувачували в тому, що вона не хоче позичити сукню через ревнощі й збирається зруйнувати весілля.

Авторка зізнається – ситуація дійсно вийшла з-під контролю. Тепер у неї трішки напружені стосунки з сином та ексчоловіком. Вона навіть задумалася над тим, щоб позичити сукню, але користувачі Reddit закликають її цього не робити:

  • Це божевілля. Наречена схиблена і дуже драматична. Її чоловіку потрібно бути обережним.
  • Навіщо цій нареченій потрібно, щоб її чоловік згадував свою колишню дружину в день весілля? Саме ці думки будуть в його голові під час свята.
  • Її прохання дуже моторошне. Ніби вона хоче замінити тебе, надягнувши плаття. Більшість жінок хотіли б мати власне плаття… Крім того, її реакція на відмову надмірна. Досить погано влаштовувати істерику, але те, що її друзі телефонують до тебе, – це просто занадто. Гадаю, що тобі потрібно перестати відповідати на ці дзвінки.