Про це ніхто б не дізнався, якби не подружка нареченої, яка опублікувала відео з весілля у своєму тіктоці violetprice16x. За кілька днів ролик набрав понад два мільйони переглядів, доки дівчина його не видалила.

Цікаво Бабуся вийшла заміж у 73 роки: знайшли один одного на сайті знайомств

Хлопець не хотів одягати костюм

На початку відео подружка жартома сказала, що наречена ще кілька місяців тому обіцяла собі не починати ніяких стосунків. Але не вийшло: вона знайшла чоловіка своєї мрії!

Моя найкраща подружка сказала мені кілька місяців тому, що не збирається закохуватися, – написала violetprice16x.

Опісля на відео з’являються кадри з фотосесії молодят. Наречена була просто розкішною: тут і елегантне весільне плаття, і красива зачіска, і прикраса у вигляді діадеми. Хлопчина ж сильно не напружувався й прийшов у чорній футболці з надписом Palm Angels та вузьких джинсах.

Образ нареченої на весіллі / Скриншот тікток violetprice16x

Люди розкритикували нареченого, але є один нюанс

Користувачів тіктоку здивував його вигляд. Багато хто вважав, що хлопець продемонстрував неповагу до нареченої. Ось найпопулярніші коментарі до відео:

  • Це свідчить про те, що чоловік не збирається віддавати себе в їхніх стосунках. Це неповага. І вона на це погодилася. Сумно.
  • Це сумно. Подивіться, як вона розкішно виглядає! А він навіть не захотів переодягнутися з минулої ночі.
  • Коли в тебе весілля на 3 годину, а зустріч з друзями – на 4.

Утім, подружка нареченої закликала людей зупинитися зі своєю критикою. За її словами, наречена не була проти, щоб коханий так вдягнувся.

Будь ласка, зупиніться. Вона вийшла заміж і дуже щаслива. Її не хвилювало, як він одягнувся. Вона заміжня. Лише це має значення.

Наречений був у футболці та джинсах / Скриншот тікток violetprice16x