Найкраще, шукаючи свій аромат, надавати перевагу саме стійким парфумам. Які запахи вважають найбільш тривкими, розповідаємо далі.

Також цікаво Як носити парфуми взимку, щоб аромат розкривався та тримався якомога довше

Tom Ford, Bitter Peach

На верхівці аромату перебуває персик і червоний апельсин, середні ноти – ром, коньяк і жасмин, а в основі – ваніль, пачулі, сандал, боби тонка, ветивер. Відчувається все це потужно, густо та солодко. А найголовніше, що тримається цей аромат надзвичайно довго.

Як виглядає цей парфум: дивіться фото

Ex Nihilo, The Hedonist

Це як ковток свіжого повітря серед класичних парфумів. Тут поєднується і суха деревина, і пікантний цитрус, і гострий імбир. Проте особливий цей аромат не тільки своїм поєднанням запахів, а й тим, що він є дуже стійким та не зникає впродовж цілого дня.

Як виглядає цей парфум: дивіться фото

Yves Saint Laurent, Libre

Це помітний, шлейфовий, стійкий, але не задушливий аромат, що пахне апельсиновими цукатами у ванілі та лавандою. Він дуже ніжний, жіночний та можна сказати класичний.

Як виглядає цей парфум: дивіться фото

Givenchy, L'Interdit

Цей дзвінкий, наполегливий аромат не дасть залишитись непоміченою. На холоді він розкривається цитрусом з туберозою, а влітку відчуваються грайливі фруктові нотки. Стійкість цього парфуму надзвичайна – одного розпилення достатньо, щоб почуватися на висоті цілий день.

Як виглядає цей парфум: дивіться фото

Initio Parfums Prives, Side Effect

Це м'який, жіночний і не задушливий парфум, що, втім, огортає надовго своїм запахом.

Як виглядає цей парфум: дивіться фото

Тут вдало поєднується тютюн і ваніль, утворюючи шлейф, який відчуватиметься навіть після душу.