Наш герой описує себе як людину, яка дуже любить перевтілюватися. Він робить селфі та редагує їх у спеціальному додатку FaceApp, де перетворює себе на дівчину. Згодом чоловік публікує усі світлини у соціальних мережах.

Цікаво Найпривабливіший американський волонтер працює у притулку для тварин

Дивовижно, але кумедний японець вже встиг назбирати понад 13 тисяч підписників в інстаграмі та 7100 – у твітері. Блогер не приховує від фанатів, що насправді він – 53-річний чоловік.

Я дядько за 50, який зазвичай працює вдома. Мені дуже подобається FaceApp і я завантажую селфі з красивою обробкою, – пише чоловік в себе в інстаграмі.

Крім того, "дівчина" часто залишається певні натяки на свій головний секрет. Ось невелика "пасхалка". Однак автор ніколи не показував себе повністю.

Чоловік не приховує, що блогерка – фейк / Фото zaitaku_iyada

Як це зазвичай буває, не всі люди розуміють таке специфічне хобі. Коментатори часто пишуть, що їм огидне захоплення чоловіка, яке не приносить жодної користі.

Цікаво Доларове плаття: наречена вразила гостей незвичною сукнею – фото

Однак багато людей підтримують японця, адже він навчився справді реалістично обробляти фотографії у додатку FaceApp – не всі так можуть. Та й це досить весело!