Все трапилося під час романтичної вечері у ресторані. Хлопець хотів покликати офіціантів, але зробив це максимально нестандартно.

Цікаво Змінилась до невпізнаваності: жінка шокувала мережу своєю новою зовнішністю

Що утнув хлопчина

Під час побачення хлопець раптово витягнув дзвіночок і почав дзеленчати на весь ресторан. Кохана спочатку не зрозуміла, навіщо він це робить.

Коли настав час робити замовлення, він витягнув з кишені піджака маленький дзвіночок, підняв його і почав трясти. Звук був настільки неприємним, що у мене почали боліти вуха. Я була збита з пантелику і спиталася, навіщо це робити. Він хотів, щоб офіціанти звернули на нього увагу, – написала авторка.

Хлопчина хотів, щоб до нього підійшов офіціант, тому й витягнув дзвіночок / Фото Unsplash

Зрозуміло, що дівчина попросила його зупинитися, адже досить дивно поводитися так в ресторані. Хлопець ж пояснив, що в США цілком нормально дзеленчати у дзвіночок в закладах харчування.

Дійшло до того, що дівчина пригрозила піти з побачення. Але хлопець не зупинявся. Вони посварилися, і побачення дуже швидко закінчилося – кохана просто встала й пішла додому.

Хлопчина переконував, що дзвіночок – ідеальний варіант, щоб довго не чекати на офіціанта. На його думку, кохана занадто агресивно відреагувала на цю кумедну витівку.

Він дується вже кілька днів і вимагає від мене вибачень. Можливо, я дійсно занадто різко відреагувала. Мабуть, там, де він живе, це дійсно нормально. Але в нас (авторка проживає в іншій країні, – Life 24) так не роблять, – пояснює вона.

Користувачі Reddit вважають, що авторка цілком адекватно відреагувала. Хлопчина був неправим:

  • Хто стане дзеленчати у закладах громадського харчування? Соромно за нього.
  • Якби хтось прийшов би до мене на побачення з дзвіночком, мені було б дуже ніяково.
  • Ви не просто повинні були піти з кафе. Ви маєте "піти" з цих стосунків.