Закоханим неймовірно пощастило: колечко впало на решітку стічної труби, яка на другому поверсі. Але на цьому проблеми не закінчилися. Молодята не розуміли, як її звідти дістати.

Цікаво Бранч із білим ігристим SHABO Special Edition брют

Пара поверталася із романтичної подорожі

29-річний Генрі освідчився своїй 26-річній дівчині Лідії під час поїздки в Озерний край (графство Камбрія, Велика Британія). Кохана давно чекала на пропозицію і час від часу натякала, яке хоче колечко. Генрі її не розчарував: він купив саме потрібну обручку.

Постійно публікувала фотографії цього колечка за кілька місяців до того, як він зробив пропозицію… Я була в захваті. Це старовинна обручка з овальним камінцем посередині та кількома меншими збоку. Вона була дещо завеликою, але я одразу почала її носити, – розповідає Лідія.

Молодята поверталися з подорожі й вирішили перекусити на даху місцевого закладу у Ланкастері. В один момент Лідія зауважила в себе на плечах пилок від квітів, які подарував хлопець. Вона змахнула рукою – і колечко стрімко полетіло вниз. Їй здавалося, що все відбувається ніби в сповільненій зйомці. Жінка різко закричала: "Моє колечко!"

Генрі довго вдивлявся вниз. На диво, колечко впало на решітку.

Пара не розуміла, як його звідти дістати / Фото Mirror

Чи вдалося молодятам повернути обручку?

Генрі звернувся до місцевого працівника, який добрався до вікна, що виходило до стічної труби. Тепер потрібно було якось дістати колечко: один невдалий рух – і молодята більше ніколи б не побачили цю прикрасу.

Працівник збирався прикріпити магніт до палки. Але в мене колечко платинове. Я загуглив і прочитав, що воно не магнітиться. Тоді він взяв палку зі скотчем. Це був досить напружений момент, але таки вдалося дістати його. Ми були дуже вдячні, – розповідає Генрі.

Після цього інциденту Лідія два тижні не одягала колечко, доки його не зменшили. Жінка закликає усіх закоханих не носити такі прикраси, якщо вони занадто великі. Бо можна гірко пошкодувати.