Підписники telopeluqueria29 (такий нік хлопця в інстаграмі) неоднозначно ставляться до його творчості. Хтось називає його справжньою легендою, а дехто рекомендує перукарю взагалі покинути цю справу. Утім, саме дивні та в певному сенсі бунтарські стрижки зробили колумбійця популярним. До прикладу, в тіктоці на нього підписані понад 780 тисяч людей.

Цікаво Понад 100 винних брендів разом: як у Києві проходив фестиваль вина BE WINE International Show

Що тут сказати: клієнти барбера – справжні відчайдухи. Так, в одному з нещодавніх відео перукар вирішив розбити сирі яйця над головою хлопця. Можливо, так стрижка виглядатиме значно краще…

Попри епатаж, хлопець справді вміє робити оригінальні зачіски. Один з клієнтів попросив покрити голову смайликами. Чому б і ні? Ось результат його роботи. Досить круто!

Мабуть, у всіх перукарів трапляються ситуації, коли потрібно підрівняти майже готову зачіску. Колумбієць придумав свій спосіб, як це зробити. Чому б не використати трішки вогню?

Перукар взагалі дуже любить експериментувати із зачісками. Здається, він може реалізувати будь-яку ідею. Головне, щоб вона була максимально нестандартною.

Кумедна зачіска від колумбійського перукаря / Скриншот інстаграм telopeluqueria

Нестандартна ідея / Скриншот інстаграм telopeluqueria

Більше оригінальних робіт від творчого перукаря з Колумбії ви можете переглянути у його інстаграмі telopeluqueria.