Олівія зателефонувала на шоу "The Fox's Fifi, Fev&Nick" й розповіла, як концерт Тейлор Свіфт ледь не зруйнував її життя. Дівчина зізналася, що їй дуже подобається співачка, а тому обрати між нею та подругою було дуже складно.

Цікаво Святкування пройшли незабутньо: курйозні випадки, що трапилися під час весіль

Подруга обрала Тейлор Свіфт замість весілля

Дівчина розповіла, що їй дуже подобаються пісні Тейлор Свіфт. Вона поділилася, що святкувала свій двадцять другий день народження під пісню "22", наспівувала "We Are Never Getting Back Together", коли розлучалася з чоловіком, і слухала "Shake It Off", коли мала поганий день.

Однак Олівія не може пробачити собі той вчинок, коли вона обрала піти на концерт Тейлор Свіфт замість весілля найкращої подруги. Дівчина зізналася, що не знала, як розповісти подрузі Джессі про це.

Я знала, як вона буде роздратована. Я пройшла усі кроки підготовки до весілля, обрала сукну подружки нареченої. Я правда збиралася сказати, але вона (Джессі – 24 Канал) так нервувала перед весіллям, що я не знала, як сказати їй,
– зізналася Олівія в ефірі шоу.

Концерт Тейлор Свіфт був запланований у суботу, перед Різдвом. У той же день було заплановане й весілля Джессі. Олівія наважилася розповісти про концерт за 3 тижні до весілля.

Коли подруга все ж зізналася, то наречена була шокована.

"Це жарт? Ти жартуєш? Ти знала про це раніше, до весілля залишилося лише 3 тижні, й ти говориш про це лише зараз?" – роздратовано говорила наречена.

Олівія натомість запропонувала, як можна було б об'єднати весілля та встигнути на концерт Тейлор Свіфт. Однак Джессі відповіла, що вже все заплановано й все завершилося сваркою. Подруга була неймовірно зла на себе, що не розповіла раніше про це.

Дівчина все ж пішла на концерт Тейлор Свіфт й не була на весіллі подруги. Зараз Олівія розуміє, що пропустила унікальну мить у житті подруги. Дівчина сподівається, що подруга все ж зможе її пробачити.