Щоб такий важливий елемент жіночого гардероба не викликав бажання якнайшвидше його позбутися, необхідно правильно обрати білизну. Саме тому Life 24 спільно з українським брендом Anabel Arto розповідає, яких найпоширеніших помилок під час вибору бюстгальтера припускаються жінки та як їх уникнути.

До теми Простір жіночого натхнення: чому варто відвідати Anabel Arto & Obrana у Blockbaster Mall

Неправильно підібраний розмір

Однією з найпоширеніших помилок є неправильно підібраний розмір бюстгальтера. У цьому питанні є багато аспектів, які потребують уточнення. Так, одні жінки вважають, що розмір грудей не змінюється з віком чи вагою. Інші стверджують, що розміри бюстгальтерів однакові у різних виробників. А треті взагалі можуть плутатися у розмірах білизни.

Водночас купівля виробу, який буде меншим чи більшим за реальний об'єм, може стати для його власниці справжнім випробуванням. Щоб уникнути такої помилки, слід правильно визначити, який розмір бюстгальтера потрібен.

Для цього необхідно знати усього кілька параметрів. Так, для початку треба виміряти окружність грудей, орієнтуючись на найбільш випнуті точки. Після цього варто виміряти об'єм під грудьми. Важливо, щоб під час проведення замірів сантиметр не був перекрученим і розташовувався паралельно підлозі. Знаючи усього ці два параметри, можна з легкістю визначити свій ідеальний розмір бюстгальтера.


Як підібрати розмір бюстгальтера / Фото Anabel Arto

Якщо розмір бюстгальтера підібраний неправильно, то на тілі залишатимуться сліди, відчуватиметься дискомфорт та навіть біль у грудях. Тому не варто легковажно ставитися до цього пункту, адже ідеальна річ має поєднувати у собі красу та зручність носіння.

Не приміряти білизну перед купівлею

Ще однією з найпоширеніших помилок, якої припускаються деякі жінки, є купівля бюстгальтера без примірки. Наприклад, хтось може звертати увагу лише на зовнішній вигляд білизни. Інколи жінки зважають лише на те, як омріяний бюстгальтер "сидить" на моделі зі сторінок каталогу чи на манекені, й переконані, що на їхньому тілі білизна теж матиме неймовірний вигляд. Однак така думка є оманливою.

Якщо не зважати на розмір, а враховувати лише зовнішній вигляд і не приміряти бюстгальтер, це може стати великою помилкою. У такому випадку омріяна річ принесе лише розчарування. Можливо, вона й матиме ефектний вигляд, однак дискомфорт може бути дуже дратівливим.

До того ж варто пам'ятати, що розмірна сітка у виробників може відрізнятися. Тож навіть якщо жінка впевнена у своєму розмірі, нову білизну все ж варто приміряти, аби уникнути неприємних сюрпризів вдома.


Перед купівлею нового бюстгальтера його обов'язково треба приміряти / Фото Anabel Arto

Один тип бюстгальтера на всі випадки життя

Деякі жінки знаходять омріяну модель, яка є максимально комфортною, і потім купують лише її. Улюблений бюстгальтер одягають за будь-якої нагоди – від щоденного носіння до занять спортом. Втім, так робити не варто.

Нині існує величезний асортимент моделей на всі випадки життя. Так, для активного відпочинку та занять спортом необхідно обирати спеціальні топи, які добре фіксують положення грудей. Водночас мереживні варіанти краще залишити для особливих випадків та романтичних зустрічей.

Якщо ж необхідно знайти модель на щодень, то найкращим рішенням стане безшовна білизна. Такий бюстгальтер має гладеньку текстуру й буде непомітним під одягом.


Безшовна білизна – найкращий варіант на кожен день / Фото Anabel Arto

Не регулювати довжину бретелей бюстгальтера

Як не дивно, але деякі жінки нехтують регулюванням довжини бретелей бюстгальтера. Це помилка, адже така проста дія допоможе забезпечити найкращу посадку й правильну підтримку грудей.

Щоб відрегулювати довжину бретелей, необхідно нахилитися у бюстгальтері, щоб груди повністю лягли у чашку. Після цього потрібно вирівнятися та вкоротити або подовжити бретелі. На цьому етапі важливо не затягнути їх занадто сильно, адже у такому випадку вони можуть перетискати шкіру, залишати сліди на тілі та усіляко дошкуляти власниці бюстгальтера.


Як повинен "сидіти" на тілі правильно підібраний бюстгальтер / Фото Anabel Arto

Основні ознаки, що бюстгальтер не підходить

Інколи трапляється так, що наче й розмір правильно підібраний, але модель не "сидить" і носити її незручно. Про те, що бюстгальтер не підходить, свідчать наступні ознаки:

  • груди не вміщаються в чашки бюстгальтера – випирають вгору або випадають із боків, але пояс при цьому не тисне, не піднімається до лопаток і не завдає дискомфорту. Це означає, що чашка замала і, до прикладу, замість розміру 75В краще обрати модель 75С;
  • пояс бюстгальтера слабо прилягає до тіла. У такому випадку краще придбати білизну меншого об'єму, але з суміжною повнотою чашки (наприклад, 80D замість 85С);
  • тиснуть кісточки бюстгальтера – тоді треба обрати більший розмір або навіть іншу модель;
  • чашки не прилягають до грудей і виникають складки – якщо не допомагає регулювання бретелей та пояса, то варто обрати менший розмір;
  • пояс бюстгальтера дуже тугий – краще спробувати модель більшого об'єму;
  • перетинка бюстгальтера відходить і не торкається грудини – у таких випадках краще приміряти менший розмір або іншу модель.

Вдало підібрана модель бюстгальтера – це та, що має чашки за розміром, у яких грудям комфортно; кісточки ніде не тиснуть, а перетинка щільно торкається грудної клітки, однак при цьому не натирає; пояс білизни також не тисне, а бретелі не спадають. В ідеалі жінка, одягаючи цей елемент спідньої білизни, взагалі має забути про нього і не відчувати протягом дня.

Жінкам, які шукають свою ідеальну та неперевершену модель, варто звернути увагу на бюстгальтери від українського бренду Anabel Arto. Виробник пропонує варіанти на будь-які випадки життя – як для повсякденного носіння, так і для особливих подій. Тож варто завітати у магазини бренду, де консультанти за потреби допоможуть підібрати правильний розмір, враховуючи всі особливості та індивідуальні запити жінки.

Тим же, хто має труднощі з підбором розміру, однак не любить ходити по магазинах, допоможе спеціальний сервіс на сайті Anabel Arto. Ввівши свої заміри, можна дізнатися не лише розмір бюстгальтера, а й трусиків та одягу. А серед різноманіття моделей на сайті точно знайдуться ті, які ідеально підійдуть кожній.