Державні службовці навіть поставили під сумнів особу дівчини, коли вона пішла поновлювати свої водійські права. Які процедури виконала колишня юристка та як вирішилось питання з її водійською ліцензією, розповідаємо далі.

Читайте також Татуйована бабуся: 56-річна жінка показала своє фото до початку вражаючої трансформації

Як пластичні операції змінили життя колишньої юристки

Деніз Роша залишила свою юридичну кар’єру, щоб зайнятися моделінгом. Після черги пластичних операцій дівчина зіштовхнулася з тим, що працівники транспортного відділу Сан-Паулу були переконані, що вона – це інша людина. Держслужбовці порівняли нинішнє обличчя Деніз з її фото на попередній водійській ліцензії 2018 року і не могли повірити своїм очам.

Вони не повірили, що це я. Я розумію, що це їхня робота, і знаю, що їм дійсно потрібно перевірити мою особу, але вийшла справді смішна ситуація. Я не очікував такого,
— каже 39-річна дівчина.

За останні роки вона зробила справжню революцію у своїй зовнішності завдяки різноманітним хірургічним і нехірургічним процедурам.

Крім ботоксу, філерів і пілінгів шкіри, дівчина також зробила ринопластику і три рази виконала пластику грудей.

Зараз зовнішність Деніз дійсно кардинально відрізняється від тієї, що була у неї у 2018 році. Її губи стали помітно більші. Вона також має нову форму щік, носа і більш витончену лінію щелепи.

Працівники транспортного відділу були настільки приголомшені зміненим виглядом Деніз, що попросили її надати друге посвідчення особи з фотографією.

Я ніколи не могла уявити, що мої процедури призведуть до такого. Я знаю, що я змінилася, але те, що вони спитали, чи дійсно це я, для мене немислимо,
— ділиться Деніз.

Попри таку незручну ситуацію, модель каже, що їй подобається новий образ.

Я дуже задоволена результатами. Я розумію, що це може дивувати людей, але усе вийшло саме так, як я хотіла,
— пояснює дівчина.

Деніз також не шкодує про те, що залишила кар’єру юристки. Зараз вона може похвалитися 4,8 мільйонами підписників в інстаграмі, де шанувальники захоплюються фантастичною зовнішністю красуні.