Так, Селена Гомез з'явилася перед публікою з новим манікюром бузкового кольору. Це стало справжнім хітом і започаткувало новий тренд у лютому 2024 року.

Цікаво Візажисти назвали три головні сучасні тренди макіяжу: як стильно виглядати у 2024-му році

Бузковий манікюр – новий тренд лютого

Голлівудська зірка Селена Гомез з'явилася на прем'єрі стрічки "Лола" з новим манікюром. Вона обрала бузковий відтінок, що стало справжнім хітом. Робив цей манікюр зірковий майстер Том Бачік. Він додав, що бузковий відтінок лаку обирає не лише Селена Гомез, а й Джей Ло.

Селена Гомез з манікюром у трендовому бузковому кольорі

Бачік зауважив – це означає, що найближчим часом ніжно-фіолетовий колір буде настільки ж поширеним, як і чорний. Ба більше, такий відтінок стане трендовим у лютому – березні 2024 року. Мовиться саме про ненав'язливий бузковий колір, а не відтінки типу індиго чи темно-фіолетовий.

Так, Селена Гомез обрала для нового манікюру саме бузковий відтінок. До слова, він мав дуже вигідний вигляд з білим корсетом та чорним костюмом. Манікюр також дуже пасував до відтінку шкіри зірки.

Зірка з'явилася з трендовим манікюром на прем'єрі стрічки "Лола": дивіться відео

Експерти зазначили, що ніжно-фіолетові й бузкові кольори пасують будь-якому відтінку шкіри та доповнюють образ. Головне, за словами Тома Бачіка, не поєднувати бузковий манікюр із занадто "солодким дівчачим образом". Володаркам бузкового відтінку на нігтях краще відмовитися від рожевого одягу. Краще надати перевагу темнішим відтінкам або білому, щоб образ мав гармонійний вигляд.