Які тренди у макіяжі будуть актуальними у 2024-му році та що варто спробувати додати у свої образи цьогоріч, розповідаємо далі.

Також цікаво Блогерка показала, як вписати невдалу помаду у макіяж: косметику більше не доведеться викидати

Золота година

Теплі тони золотої години виглядають тендітно та віють теплом. Відтінок апельсина, теракота та персикових перлів привертає неймовірну увагу. Тим паче, що він схожий на Peach Fuzz, який є кольором 2024 року за версією Pantone.

Саме відтінки помаранчевого, що нагадують захід сонця, є універсальними в макіяжі цьогоріч. Їх можна наносити й на повіки, і на губи, і як рум'яна. Зокрема, навіть цілковито персиково-жовтогарячий образ матиме вишуканий та ніжний стиль.

Як виглядає золотий макіяж: дивіться фото

Щось блакитне

Це авантюрний макіяж, із яким потрібно бути обережним, аби не нагадувати стиль 90-2000-х років. Трендовими відтінками весни-літа 2024 року є барвінковий, кобальтовий, який з початку 2023 року й донині є популярним, і бірюзовий. Аби не перестаратися із синім, можна обраним відтінком підкреслити нижні повіки, зберігаючи недоторканними інші частини очей.

Як додати блакитний до свого образу: дивіться фото

Нюд

Нюд – це незамінна класика "тихої розкоші". Та попри свою нібито простоту, він вимагає деяких зусиль, щоб не виглядати тьмяно.

Як виглядає нюдовий макіяж: дивіться фото

Візажистка Вілде Фесте радить робити рожевий нюд власницям світліших тонів шкіри, які зазвичай мають холодніший відтінок губ, а для глибокого насиченого кольору обличчя, за її словами, найкраще пасуватимуть теплі коричневі та золотисті відтінки.