Наречені дуже здивувалися, адже їх ніхто не запрошував на святкування. А через деякий вони буквально "вкрали" свято: зведений брат розповів, що дізнався про стать своєї дитини. Після цього всі почали тішитися та говорити тости за малюка, а про наречених практично не згадували.

Цікаво Фестивалі вина: чому це важливо?

Заручини святкували у престижному ресторані. Тому розлючена наречена попросила зведеного брата оплатити половину вартості вечірки. Він, звісно ж, відмовляється це робити, бо вважає себе гостем. Але сестра стверджує, що його навіть не запрошували.

Він розповів, що прийшов на вечірку після того, як мачуха сказала, що його запросили. А також додав, що не збирався перетягувати на себе ковдру. Просто хтось спитався про дитину, і він про це згадав. Тому це нібито не його провина, що люди зацікавилися, – розповідає наречена.

Наречена попросила зведеного брата оплатити половину вечірки / Фото Unsplash

Зрештою, вони не знайшли спільної мови, тому зведений брат подзвонив мачусі. Вона попросила не сваритися через цю ситуацію, адже наречений і так достатньо багатий, тому завжди може організувати ще одне таке святкування, якщо це настільки важливо. Сам зведений брат звинуватив наречену, що вона не любить їхню майбутню дитину.

Дівчина неймовірно обурилася – тепер вона просто не хоче запрошувати зведеного брата із дружиною на своє весілля, якщо вони не оплатять половину вечірки за заручини.

За її словами, брат ще з самого дитинства поводив себе так, ніби змагався із нею за увагу: зламав палець, щоб батьки не пішли на її випускний; вирішив усипити песика на її день народження; одружився в день, коли була річниця смерті її мами. Користувачі Reddit підтримали дівчину, але закликали якось вирішити ситуацію:

  • Він зробить щось, що призведе до того, що він "випадково" приверне до себе увагу (на весіллі, – Life 24). Не дозволяйте цього зробити.
  • З такими людьми неможливо перемогти, вони змінять будь-який сценарій, щоб ви виглядали божевільними. Тому їх краще тримати на відстані витягнутої руки.
  • Повідомляти людям про стать майбутньої дитини – це не зовсім те саме, що вечірка із розкриття статі дитини. Він сказав, що хтось спитався в нього, тому він і розповів. Ідея про те, що їм взагалі не можна говорити про свою вагітність, бо це були ваші заручини, дуже незріла.
  • Тут все дуже дивно. Ви поводите себе так, ніби вам років 13. Ви обоє маєте бути дорослими, виговоріться про це. Якщо це не спрацює, то пора перестати спілкуватися.