Молодята намагалися домовитися із дівчиною перед святом. Але спроби були марні: тепер батьки нареченого відмовляються давати гроші на весілля. І все через примху сестри!

Цікаво Спогади про літо: ігристі вина SHABO Special Edition і сезонні фрукти

У мого нареченого є 24-річна сестра, яка є веганкою. Коли ми познайомилися, я була не проти відвідувати веганські ресторани. Що ж, коли я пропонувала (святкувати весілля, – Life 24) в ресторані з веганськими стравами, вона відмовилася, – розповідає наречена.

Молодята все ж розуміли, що сестра не зможе споживати їжу тваринного походження, тому запропонували їй вибрати будь-які страви для себе – вони замовлять. Але все перевернулося з ніг на голову. Через кілька днів батьки подзвонили нареченому з проханням змінити меню для весілля, щоб воно було повністю веганським. Ідея, на думку молодят, була дуже абсурдною.

Батьки попросили в нареченого, щоб всі страви на весіллі були веганськими / Фото Unsplash

Він (наречений, – Life 24) роздратувався і сказав, що не збирається змінювати меню заради сестри. Вона ж почала мені писати повідомлення, що я маніпулюю й хочу всіх контролювати. Його батьки тепер не збираються допомагати нам із весіллям. Наречений вважає це несправедливим, тому не розмовляє з ними, – завершила розповідь наречена.

Користувачі Reddit були здивовані від дивної примхи сестри:

  • Чому все ваше меню має бути веганським, якщо на весілля прийде лише один веган? Це обурливе прохання. Нехай сестра собі робить повністю веганське меню на власному весіллі.
  • Що не так з цими людьми? Респект вашому нареченому за відповідну реакцію.
  • Як "войовничий" веган з 10-річним стажем і людина, в якої було повністю веганське весілля, очевидно, що я хочу, щоб вся їжа була веганською. Але я б ніколи не вимагав і не сподівався на таке. Я був би дуже враженим, якби хтось зробив такі умови, які наречені роблять для сестри.