Балкон можна облаштувати по різному та відповідно створити відповідний настрій для цієї кімнати. Про те, як це зробити – читайте на 24 Каналі.

Дивіться також Комфортна робота з дому: як облаштувати робоче місце в квартирі

Місце для зберігання

Найбільш банальний варіант використання балкона – місце для зберігання. Це зовсім не означає завалити його мотлохом, а навпаки – розібрати, систематизувати та винести з квартири все зайве, а на балконі організувати правильну систему зберігання.

Вздовж стін можна поставити шафи, а всередині зручно зберігати речі, якими користуєтеся час від часу: спортивний інвентар, штучну ялинку та новорічні аксесуари, драбину, вентилятор і обігрівач, інструменти.

Не завадять там також й гачки в стіні.

Місце для зберігання
Потрібно систематизувати речі / Рexels

Гардеробна

Якщо у вашої квартири невеликий балкон, то втілити цю ідею все одно вдасться. Вздовж стін потрібно розмістити системи зберігання: шафи й полиці. Не забудьте про дзеркало та точкове освітлення.

Гардеробна
На Балконі можна зробити гардеробну / Рexels

Лаундж-зона

Також балкон може стати відмінним місцем для відпочинку. Нікуди не поспішати, спокійно пити чай, спостерігати за тим, як сходить сонце або настає вечір – усе це можна робити на балконі, якщо облаштувати його відповідно.

Лаундж-зона
На балконі можна створити атмосферу / Рexels

Створити потрібну атмосферу допоможуть гамак, складні або плетені стільці, компактні пуфи або крісла-мішки.