Подружжя Віверів завжди мріяло про комфортний заміський будиночок. Нещодавно їхня мрія збулася: вони придбали старенький дім у невеликому містечку в Пенсильванії, який побудували ще в 1872 році.

Цікаво Супергерої українського вина: Євгенія Ніколайчук

Спершу все було нормально: хоч попередня власниця хатини попередила про можливих бджіл, та пара взагалі їх не зауважила. Та як тільки минула зима – у Віверів почалися серйозні проблеми. Бджоли почали прокидатися – їх ставало все більше.

Дружина Сара пригадувала, як взимку довго відмивала липкий бруд по всьому будинку. Виявилося, що це був мед. Будинок буквально був покритий солодощами.

Бджоли проживали у будинку близько 35 років / Фото Allan Lattanzi CNN

У будинку поселилися 450 тисяч бджіл / Фото Allan Lattanzi CNN

Я не здогадувалася, що у будинку настільки багато бджіл. Як тільки прийшла весна, ми почали їх бачити, – згадує жінка.

Пара викликала спеціаліста на ім’я Аллан, щоб позбутися від несподіваних сусідів. Він підрахував, що в будинку розрослися аж три колонії медоносних бджіл. Це близько 450 тисяч комах.

Аллан пригадав, що відвідував будиночок кілька років тому. Але попередня господарка не мала грошей на "переселення" бджіл, тому вирішила просто продати хатину.

Зазвичай, коли колонія досить довго перебуває у вулику, вона його захищає. Як тільки я знімаю кусок шиферу, сотні бджіл одразу покривають мене з ніг до голови, – розповів спеціаліст.

Пара витратила на бджіл 12 тисяч доларів / Фото Allan Lattanzi CNN

Пара витратила на вирішення проблеми із бджолами 12 тисяч доларів / Фото Allan Lattanzi CNN

Спеціаліст працював цілий тиждень, щоб забрати усіх бджіл. Це було непросто і дорого: Вівери заплатили 12 тисяч доларів.