Відданість цієї 40-річної жінки просто вражає. Вона не побоялась нового досвіду та роботи, адже хотіла більше часу проводити з чоловіком.

Цікаво Чому вінтажні вина – це рідкість: як створюються Великі ігристі SHABO Grande Cuvée

Жінка стала далекобійницею

П’ятнадцять років тому жінка вирішила відмовитись від своєї роботи на користь чоловіка. Проте вона не залишилась сидіти вдома та дбати про нього, а пішла працювати разом з коханим. Він далекобійник. У свої 40 дружина пішла вчитись керувати великогабаритними авто, аби отримати права.

Я знаю, що це звучить божевільно, але я хотіла отримати свої комерційні водійські права та поїхати на вантажівці,
– ділиться вона.

Після отримання офіційного дозволу на водіння вантажівок, сімейна пара відправилась у свій перший робочий тур в Міссурі. Там у жінки почалась кар'єра далекобійниці.

Усі ці роки ми все ще їздимо разом і любимо кожну хвилину нашої подорожі,
– розповідає жінка.


Стала далекобійницею, щоб бути поруч з чоловіком / Фото Unsplash

Вона також ділиться деталями підготовки до сімейних поїздок, яка триває тижень. "Ми готуємо їжу, змінюємо білизну у вантажівці, пакуємо одяг і робимо всі перевірки, щоб переконатися, що вантажівка справна. Тоді близько 15:00 ми вирушаємо в дорогу. Я працюю в нічну зміну з 15:00 до 3:00. Тоді мій чоловік сідає за кермо на денну зміну, а я сплю в задній кабіні вантажівки", – розповідає дружина.

Після робочого дня жінка організовує для себе перекус, вмивається, одягає піжаму і лягає спати. Після відпочинку вона повторює всі процедури і знову сідає за кермо.

Протягом наступних 12 годин я не зводжу очей з дороги. Деякі люди запитують, чи не втомлююся я їздити вночі протягом такого тривалого часу. Я коли починала, було складно, але зараз звикла,
– ділиться жінка.


Щаслива сімейна пара подорожує на вантажівці / Фото Unsplash

Вона часто на фоні вмикає аудіокниги або подкасти, які змушують її концентрувати увагу на інформації і думати. Це допомагає тримати тіло та мозок у тонусі. Найбільш бентежною у дорозі є погода, адже від неї залежить безпека руху. Жінка боїться кермувати вантажівкою, коли на дорозі ожеледиця. Тому у погану погоду вона зазвичай не працює. Цікаво, що сімейна пара бере зі собою у робочі поїздки навіть чотирилапих улюбленців. Тому під час зупинок вони вигулюють собак протягом 30 хвилин.

Наш план – продовжувати їздити якомога довше. Дехто подумає, що ми втомилися від вантажівок і один одного після всіх цих років. Але я б не хотіла бути деінде, крім чоловіка, якого люблю найбільше, і займатися своєю улюбленою роботою,
– розповідає щаслива дружина.