Неперевершена коктейльна сукня була зшита на замовлення однією з улюблених дизайнерів принцеси Діани – Кетрін Вокер. До слова, у цьому вбранні Леді Ді з'являлася лише одного разу на приватному прийомі.

Цікаво Ніби королева: принцесу Шарлотту порівняли з Єлизаветою II

Яку сукню продадуть на аукціоні

На аукціоні презентували сукню принцеси Діани, яку збираються продати. Це чорна оксамитова сукня від Кетрін Вокер, яка оздоблена на вирізі й по подолу. Відом, що у ній принцеса Діана з'явилася лиш одного разу на приватному прийомі у 1997 році.

Сукня від улюбленого дизайнера має відкритий виріз, атласні акценти кольору слонової кістки, ліф зі швами та поділ довжиною до коліна з чорними та білими смужками, які схожі на принт зебри, на вирізі зверху, внизу й на рукавах. У ЗМІ її порівнюють з "сукнею помсти" від Христини Стамбулян, яку вона одягла 1994 року, наступного дня після переданого по телебаченню зізнання в подружній зраді її тодішнього чоловіка Чарльза.

Ексклюзивна сукня принцеси Діани, яку виставили на аукціоні: дивіться відео

Як наголошують модні експерти, ця сукня вкотре доводить, як принцеса Діана любила вирізи, що оголюють ключиці та плечі. Ймовірно, вона пишалася своєю спортивною формою та намагалася це підкреслювати.

Відомо, що Кетрін Вокер була улюбленим дизайнером принцеси Діани. Вона мала близько 1000 ексклюзивних суконь від неї. Принцесу Діану навіть поховали у сукні, яку також створила Вокер. Принцеса придбала її за кілька днів до смертельної авіакатастрофи 1997 року.

Аукціон проводить Julien's Auctions, на якому вже неодноразово виставляли сукні Діани. Представник організації також припустив, чому принцеса так полюбляла речі від цієї дизайнерки.

Діана носила речі Кетрін Вокер через їхню гідну естетику та елегантність. Вокер добре знала, які кольори, вирізи й довжина рукавів їй пасують. Вокер була однією з небагатьох дизайнерів, які могли присвятити більшу частину свого часу і праці над гардеробом Діани, тому що її речі шили на замовлення,
– заявив представник аукціону.

До слова, аукціон відбудеться 18 січня у Лос-Анджелесі.