У соцмережах все більш популярним стає макіяж у стилі гранж. Що це за стиль та як виглядає такий образ, розповідає 24 Канал.

До теми Від природного макіяжу до яскравих відтінків – один крок: який макіяж у тренді в 2024 році

Макіяж у стилі гранж знову у тренді

У новому 2024 році на зміну трендовому раніше "чистому" макіяжу, що підкреслював природність і був максимально нейтральним, приходить гранж. Про це у своєму блозі розповіла тіктокерка Ліза Градова. Дівчина також показала, як створити трендовий образ вдома.

За її словами, для того, щоб зробити модний яскравий макіяж, перш за все варто зробити гарний тон обличчя.

Для такого яскравого макіяжу очей база має бути просто ідеальна,
– підкреслили дівчина.

Крім того, блогерка порадила додати рум'яна, хайлайтер та бронзер, щоб лице не виглядало блідим.

Що ж до макіяжу очей тіктокерка розповіла, що для ефекту гранж чорним олівцем слід промалювати нижню та верхню слизову ока, а також нанести олівець на повіку, формуючи не надто обережну стрілку.

Як зробити макіяж у стилі гранж: дивіться відео

Тепер нам потрібно просто розмазати пальцями олівець на повіках. 100% гранж вам забезпечений,
– додала Ліза.

Насамкінець дівчина трохи скорегувала макіяж темними тінями та додала туш. Крім того, вона підкреслила губи темно-коричневим олівцем та блиском.

Додамо, що гранж – це музичний стиль 80-х та 90-х, який еволюціонував із heavy-metal та панк-року. Він став альтернативною течією, породивши цілу субкультуру зі своїм стилем. У макіяжі ж це виражено недбалістю та контрастом. Розтушовані стрілки, нечіткі контури, темніші кольори й акцент і на губи, і очі – усе це родзинки цього стилю.