Дівчина у своєму ролику підібрала ідеальні сукні та аксесуари, що пасували б естетиці кількох персонажок відомих мультфільмів. Як виглядає весільне вбрання для діснеївських принцес, розповідаємо далі.

До теми Нареченій довелося схитрувати через гостю, яка прийшла у білому: чому не можна так вдягатися

Які весільні сукні пасували б принцесам Діснею

Весільна стилістка Ліллі Доусон поділилася відео, на якому вона приміряє сукні та аксесуари, які ідеально відповідають естетиці улюблених принцес з мультфільмів Діснея.

Відео, яке дівчина зняла в магазині Bella's Bridal & Formal в Алабамі, де вона працює весільним консультантом, переглянули понад 75 мільйон разів.

У своєму ролику Ліллі Доусон створила весільні образи для Попелюшки, Белль, Тіани, Білосніжки, Аріель і Аврори.

Ці образи містили тіару та кришталеве намисто для головної героїні мультфільму "Принцеса та жаба", кольє та пов’язку для Попелюшки та перлинні сережки для героїні "Русалоньки".

Як виглядають весільні сукні для принцес: дивіться відео

Додамо, що у коментарях шанувальники захоплювалися вибором весільної стилістки та відзначали, що сукні, які вона обрала були приголомшливими й на 100% пасували естетиці кожної принцеси.

Через таку популярність Ліллі Доусон згодом зняла друге відео про сукні принцес, в якому підібрала вбрання для таких персонажок, як Моана, Ельза та Мулан.