У 2015 році вийшла у світ екранізація однойменного роману Розалі Гем "Помста від кутюр". Тоді ж у легендарних головних героїнь фільмів "Сніданок у Тіффані" та "Диявол носить Prada" з'явилась нова конкурентка – Тіллі Даннедж, яку зіграла Кейт Вінслет.

Цікаво Тренд на якість і як це бути руйнівниками стереотипів вина України, – СЕО SHABO Гіоргі Іукурідзе

Найкращі образи з фільму "Помста від кутюр"

Стрічка приголомшить навіть тих, хто не дуже цікавиться модою. У сюжеті йдеться про ображену жительку маленького австралійського містечка, яка через 25 років повертається у старий огидний будинок, де її ніхто не чекає. Вона зіткнеться з осудом, насмішками та неприйняттям, але зможе відстояти своє ім'я, адже прихопила зі собою неймовірну зброю – унікальний дизайнерський талант і швейну машинку.

Тепер перейдемо до головного – костюмів героїв. Вони стали центром уваги у фільмі. Над створенням образів працювали дві художниці. Марго Вілсон – ідейниця унікального стилю головної героїні Тіллі. Згодом, після виходу фільму, вона виграла премію AACTA за найкращий дизайн костюмів. Своєю чергою, над вбраннями для інших героїв, які були не менш важливими у стрічці, працювала Меріон Бойс.


Вишукана відвертість / Фото Lostfilm

Події у фільмі відбуваються у 1950-х і сукні героїнь чудово передають естетику тієї епохи, коли Крістіан Діор сміливо руйнував післявоєнні мотиви в одязі, створюючи нові для того часу жіночі ідеали. Кейт Вінслет у фільмі вміло транслює тогочасні тенденції, інтерпретуючи їх у власну вишукану сексуальність. Її жіночні та подекуди відверті образи просто вражають.

Наприкінці стрічки залежними від суконь Таллі стають не лише жителі маленького містечка, але й усі глядачі. Тож ділимось з вами натхненною добіркою образів, які дозволять відчути естетику фільму.

Вишукана добірка з фільму "Помста від кутюр"


Вишуканий стиль Тіллі Даннедж / Фото Lostfilm


Відвертість, яка притягує / Фото Lostfilm


Особливості стилю 1950-х / Фото Divine Stitches


Романтичний образ Тіллі Даннедж / Фото Divine Stitches


Епатажний образ головної героїні / Фото Lostfilm


Романтична сукня з V-подібним вирізом / Фото Lostfilm


Вишукана помста Тіллі Даннедж / Фото Divine Stitches


Образи героїнь фільму "Помста от-кутюр" / Фото Lostfilm


Весільна естетика у "Помста от-кутюр" / Фото Divine Stitches


Вишукані сукні у стилі 1950-х років / Фото Lostfilm