У відео дівчина на ім'я Андреа розповіла користувачам, що просто чекала своєї черги на прийом у стоматології, коли чоловік, який сидів поруч, почав нав'язливо до неї приставати. Він впевнено розпитував її, де вона живе та чим займається, через що дівчина вже почувалась вкрай некомфортно.

Рекомендуємо Що таке міжнародні дегустаційні конкурси та навіщо в них брати участь українським виноробам?

Потім він зізнався, що помітив, як вона приїхала на таксі і пообіцяв відвезти її додому. Андреа намагалась твердо йому відмовити, проте незнайомець продовжував наполягати. Після цього дівчина відверто злякалась і вирішила хоч якось себе захистити.

Вона непомітно написала у нотатках на телефоні одну фразу: "Чоловік позаду мене намагається змусити мене сісти у свою машину". Тоді вона показала це найближчій людині – секретарці за стійкою у холі клініки.

Як діяв персонал

Те, що відбувалось потім, по-справжньому вразило дівчину. Секретарка підняла на вуха всю стоматологію, щоб Андреа почувалась у безпеці:

  • викликала охоронців, які були надалі поруч з дівчиною і супроводжували її на прийом
  • клініка оплатила відвідувачці таксі додому
  • охоронці провели її до самої машини, щоб переконатись, що їй нічого не загрожує

Андреа щиро подякувала всім працівникам стоматології, які не залишились байдужими, а допомогли їй у складній ситуації. У відео вона також закликала всіх не соромитись просити про допомогу будь-яким способом: "Порада для всіх дівчат і хлопців, якщо ви опинитесь у незручній ситуації; використовуйте свої нотатки".

Цікаво Мама знайшла простий спосіб справитись з тривогою сина: допомогла нашивка

Відео переглянули майже 100 тисяч разів, а коментатори не тільки співчували Андреа, але й подякували за такий лайфхак, який може в будь-який момент стати у пригоді:

  • "Це дійсно розумно, я сподіваюся, що мені ніколи не доведеться цим скористатись. Але якщо я опинюсь у подібній ситуації, я знатиму, що робити"
  • "Я рада за тебе! Це дійсно так, як має бути: вони потурбувались про тебе і переконались, що ти у безпеці"
  • "Яка розумна дівчина!"
  • "Хороша ідея"