Вмикати вентилятори, ставити по дому ємності з холодною водою, вішати мокрі простирадла для зволоження приміщення – з цими способами все зрозуміло. А як діє грілка, якщо з самої назви випливає, що вона повинна гріти?
Читайте також Ідеальна пара: SHABO Special Edition Мускатне і пана-кота
І справді, зазвичай грілку наповнюють гарячою водою і використовують для зігрівання у холодну пору року, адже вона активно віддає тепло. Проте вона так само активно може віддавати й освіжаючий холод. Принцип її дії у спеку такий самий, як і у зимовий період.
Як використовувати
Завчасно підготуйте кубики льоду з морозилки. Тоді просто залийте крижану воду з льодом у грілку – і вона готова до використання. Навідміну від гарячої води, яка буде поступово охолоджуватися, крижана вода з часом нагріватиметься аж до тих пір, поки температура не буде такою ж, як і в приміщенні.
Грілку можна використовувати і влітку / Фото Freepik
Це чудовий засіб трохи відпочити від денної спеки увечері та спокійно заснути. Виробники грілок радять помістити грілку просто в ліжко перед сном, щоб постіль стала прохолодніша, або прикладати її, якщо ви були занадто активні останнім часом.
Застереження
В особливо спекотні дні вам може хотітись прикласти щось холодне якомога ближче до тіла, щоб хоч трохи відчути полегшення. Проте не забувайте про безпеку: перед цим варто обгорнути грілку у якусь тканину (футболку, полотенце), щоб запобігти надмірному охолодженню.