Звичайно, не обов'язково одразу робити глобальні рішення, достатньо буде і невеликих, але впевнених кроків. З чого почати та як мотивувати себе на нові звершення та досягнення, розповідає Life 24.

До теми Простір жіночого натхнення: чому варто відвідати Anabel Arto & Obrana у Blockbaster Mall

Оновлення стилю

Починати зміни легше та приємніше з оновлення зовнішності та стилю. З новою трендовою зачіскою, яскравішим манікюром, косметикою, про яку давно мріяли, чи кількома стильними речами у гардеробі точно прийде мотивація продовжувати трансформації.

До речі, навіть така, здавалось би, маленька та непомітна для стороннього ока деталь як гарна білизна може значно посприяти змінам у житті. Вона додасть впевненості та змусить почуватися королевою, особливо якщо йдеться про комплекти спіднього від українського бренду Anabel Arto.

Білизна може додати впевненості у собі / Фото Anabel Arto

Колекції Anabel Arto поєднують у собі трендові та класичні кольори, велике різноманіття зручних та стильних моделей для жінок будь-яких параметрів та вподобань, розкішні тканини та найактуальніші дизайнерські рішення.

Кожна жінка має свої власні уподобання у білизні, віддаючи перевагу якості та комфорту. Ті, хто обожнюють ніжність та витонченість, можуть знайти бажане в повітряній та водночас спокусливій весняній колекції Noemi, яка виготовлена з мʼякого тендітного мережива.

Тим часом для прихильниць безшовної білизни, яка повинна бути як друга шкіра, може стати відкриттям комфортна повсякденна лінійка Anabel Arto, що забезпечить відчуття легкості та невагомості протягом усього дня. Таким чином, обидві колекції дозволять кожній жінці відчувати себе стильною та впевненою у будь-який момент.

Гарна білизна надихає на трансформації / Фото Anabel Arto

Турбота про свій психологічний стан та здоров'я

Гарний фізичний та ментальний стан – це запорука успіху. Щоб дозволити змінам на краще прийти у власне життя, варто почати з турботи про себе. Без цих, здавалось би, простих та надзвичайно важливих дій може бракувати енергії та сил на новий досвід та більш глобальні звершення.

Для початку потрібно забезпечити собі режим сну. Варто спробувати дотримуватися певного графіка – лягати спати та прокидатися кожного дня в той самий час. Це необхідність для достатнього рівня енергії.

Також слід дотримуватися здорового способу життя. Збалансований раціон та регулярна фізична активність поліпшать самопочуття і позитивно вплинуть на здоров’я та ментальний стан.

Крім того, варто регулярно виходити на свіже повітря. Прогулянка допоможе покращити настрій, а краса весняної природи може додати натхнення.

Разом з тим не можна забувати хвалити себе та підтримувати. Позитивне ставлення до себе досить важливе для досягнення цілей та втілення змін у житті. Тож варто хвалити себе за результат справи й відзначати досягнення, навіть, якщо вони незначні. З таким підходом мотивація на нові звершення не змусить себе чекати.

Без ресурсного стану до змін рухатися важко / Фото Shutterstock

Люди, що надихають

Не важливо, чи це близькі, друзі або зовсім не знайомі люди, наприклад, блогери із соцмереж, але оточення має спонукати до дій та підтримувати на шляху до змін.

Щоб легше давати раду з труднощами, опором, що виникатиме під час трансформації, й знаходити мотивацію продовжувати рухатися, рекомендуємо оточити себе людьми, які надихають.

Не варто боятися ділитися з іншими своїми планами та мріями. Адже так важливо мати змогу просити про підтримку, якщо з’являється відчуття, що хочеться скласти руки. Додатковим мотиватором будуть люди, дивлячись на яких, захочеться більшого.

Оточення може стати мотивацією / Фото Shutterstock

Нові враження

Нові враження можуть додати фарб у сірі будні та стати натхненням на зміни. Рекомендуємо спробувати зайнятися творчістю, познайомитися з новими людьми чи відправитися у невелику подорож Україною.

Усе, що подарує свіжі емоції й відчуття, стане гарною мотивацією і далі змінювати життя.

Нові враження принесуть натхнення / Фото Shutterstock

Крім того, нові заняття та навіть невеликі успіхи у незвичній діяльності змусять почуватися більш впевнено у собі. А відчуття навіть невеликого успіху – це потужний заряд натхненням для нових звершень.