Однак щоб не затьмарити романтичний день, з вибором презенту варто бути уважнішим. Що не слід дарувати своїй половинці у День всіх закоханих, розповідаємо далі.

До теми Як відсвяткувати День святого Валентина: ідеї креативних побачень

Гроші

Гроші можуть бути сприйняті як ознака неуважності до побажань та інтересів партнера. Вони створюють таке враження, наче ви навіть не спробували дізнатися, що могло б порадувати вашу другу половинку. Хоча інколи гроші й можуть бути універсальним подарунком, але це зовсім не так в романтичному контексті.

Побутова техніка та речі для дому

Часто такі подарунки сприймаються як натяк на необхідність прибирати чи господарювати в оселі, займатися домашніми обов'язками. А в такий романтичний день це може викликати негативні емоції. Спробуйте подумати, чого б оригінального бажала ваша друга половинка. Не варто в черговий раз обговорювати побутові аспекти життя, навіть якщо ви вже давно одружені.

Подарункова картка

Хоча вони можуть видатися досить практичним рішенням, але для Дня закоханих не зовсім підходять. Насправді такі презенти наче говорять про те, що ви не вмієте або навіть не хочете витратити час на те, щоб обрати щось індивідуальне.

Товари для ванної кімнати й засоби гігієни

Такий подарунок можна інтерпретувати як натяк на проблеми із зовнішнім виглядом чи гігієною, а тому для романтичного свята вони не пасують. Якщо ви не хочете образити свою другу половинку або створити некомфортну атмосферу під час святкування, краще подумати про щось інше.

Подарунок, який більше підходить вам, а не другій половинці

Такий презент покаже, що ви думаєте лише про власні інтереси й зовсім не цікавитесь бажаннями партнера. А це може викликати неприємні відчуття, адже ключовим фактором під час вибору подарунка в будь-якому разі залишається зацікавленість в інтересах другої половинки.