Однак, якщо він природи ваші брови не надто густі, це не привід опускати руки. Дієві методи, які можуть допомогти відростити густе волосся на брівках, розповідаємо далі.

До теми Найкращий макіяж за формою очей: дієві поради від візажистів на прикладі голлівудських зірок

Як відростити густі брови в домашніх умовах

На якість шкіри, нігтів та ріст волосся мають вплив продукти, які ми вживаємо. Саме тому варто спробувати збалансувати свою дієту, включивши продукти, які багаті вітамінами та мінералами, такими як біотин, вітамін Е, цинк та залізо. Вони можуть покращити ріст волосся, зокрема на бровах.

Також не потрібно забувати про масаж. Легкий масаж брів може стимулювати кровообіг і сприяти росту волосся. Робіть його за допомогою пучок пальців або м'якої щітки для масажу протягом кількох хвилин кожного дня.

Серед ефективних методів покращення росту волосся на бровах є і використання олій. Нанесіть невелику кількість касторової або оливкової олії на брови перед сном і залиште на ніч. Це може сприяти зволоженню та укріпленню брів.

Крім того, можна використовувати заспокійливі маски. Застосовуйте натуральні маски для брів з алое вера або гелі для брів, що містять поживні речовини. Залишайте їх на 20-30 хвилин, а потім змивайте теплою водою.

Обережними потрібно бути й в догляді за волоссям брів – не заламуйте його. Уникайте жорсткого розчісування або формування брів занадто тонкими лініями, це може пошкодити волосся. Дайте йому рости природним шляхом.

Які природні елементи можуть допомогти відростити брови

Існують народні методи, які здатні стимулювати ріст волосся брів. До природних елементів, що можуть допомогти, відносять:

  • Рисова крупа

Замочіть рис в проточній воді на кілька годин. Після перетріть його в пасту, додайте трохи води. Отриманий крем наносьте на брови й залишайте на 20 хвилин. Потім змийте водою.

  • Касторове масло

Касторове масло відоме своїми зволожувальними та живильними властивостями. Втирайте касторове масло у брови кілька разів на тиждень перед сном і залишайте його на ніч.

  • Алое вера

Відділіть гель з одного листка алое вера і нанесіть його на брови, м'якими масажними рухами. Залиште на 30-40 хвилин, а потім змийте водою.

  • Масло кокоса

Нанесіть трохи масла кокоса на брови і залиште на декілька годин або на ніч. Промийте водою наступного ранку.

Додамо, що використовуючи ці способи, варто розуміти, що результат може варіюватися залежно від особистих характеристик та генетики кожної людини. Також перед використанням будь-яких нових продуктів на шкірі краще провести тест на алергію.