Про свій незвичайний спосіб жінка розповіла у мережі. Вона опублікувала відео, на якому продемонструвала, як позбувається складок на одязі під час відпусток.

Цікаво Життя стане простішим: 10 мінімалістичних звичок, які не варто ігнорувати

Стайлер замість праски

Еллі з Великої Британії опублікувала відео, яке згодом стало вірусним у мережі. На ньому вона розповідала, як можна випрасувати речі у дорозі, якщо немає праски. Дівчина поділилася, що у пригоді стане стайлер Dyson Airwrap.

Так, Еллі за допомогою насадки для Dyson змогла позбутися великих складок на одязі. Дівчина спрямувала гаряче повітря на одяг, а згодом – повісила його на вішак. Як наслідок, штани стали рівними без використання праски.

Лайфхак, як попрасувати одяг без праски: дивіться відео

Користувачі у мережі наголосили, що такий спосіб дійсно працює. Окрім того, деякі поділилися своїми порадами, як можна вирівняти одяг у відпустці.

Так, користувачі мережі рекомендують:

  • Прасувати речі перед поїздкою. Хоча це може здатися даремною справою, однак прасування перед тим, як скласти одяг у валізу, працює в довгостроковій перспективі. Якщо попрасувати одяг перед тим, як скласти його, то витягнувши його з валізи, він матиме мінімальну кількість складок.
  • Використовувати папір тіш'ю. Це спеціальний папір для пакування, який використовують у магазинах. Річ у тім, що він допомагає тканині зберігати структуру, а тому складки з'являтимуться менше.
  • Повісити речі у ванній кімнаті. Користувачі мережі розповідають, що пом'яті речі можна розвісити у ванній кімнаті, адже після душу в кімнаті буде пар від гарячої води, який допоможе розгладити складки на одязі.
  • Легка вологість. Користувачі пишуть, що допоможе розгладити одяг і легка вологість. Так, можна намочити вбрання, а потім повішати його. Це допоможе розгладити тканину й позбутися заломів.
  • Фен. Гаряче повітря фена допоможе позбутися складок на одязі.
  • Випрямляч для волосся. Манжети, коміри та подоли можна попрасувати за допомогою випрямляча для волосся. Однак варто зважати, що речі повинні бути сухі й чисті, щоб не пошкодити тканину.