Звісно, можна просто запитати близьку людину, чи погодиться вона стати подружкою нареченої. Однак, інколи хочеться зробити таку пропозицію незвичайно, щоб вона також запам'яталася на все життя.

Дивіться також Подругу не запросили на весілля через помилку на дівич-вечорі: що вона зробила не так

Подарункова коробка з пропозицією

Одним із найпопулярніших способів попросити когось стати подружкою нареченої є подарункова коробка. Наповнення такого подарунка може бути будь-яким: солодощі, свічки, косметика, ювелірні вироби чи інші речі, які сподобаються рідним. Головне у такій подарунковій коробці – картка з питанням: "Чи будеш ти моєю подружкою нареченої?".

Можна цікаво інтегрувати таку подарункову коробку, якщо вже обрано колірну гамму весілля. Це також допоможе подружці нареченої швидше знайти свій неймовірний образ, дотримуючись кольорів весілля.

Букет

Запропонувати подрузі стати дружкою можна й за допомогою букета. У такому випадку також можна проявити свій креатив, обираючи квіти. До прикладу, можна надати перевагу тим квітам, які будуть використовуватися у декоруванні весілля (якщо вони вже обрані).

Букет можна також декорувати листівкою з пропозицією. Окрім того, додати ефекту неочікуваності можна, якщо доставити букет не особисто, а, наприклад, замовити кур'єрську доставку.

Букет з подарунком – чудова ідея, аби запропонувати стати дружкою
Букет з подарунком – чудова ідея, аби запропонувати стати дружкою / Фото Freepik

Персональна картка

Листівка з запрошенням також може бути як окремий елемент креативної пропозиції стати подружкою нареченої. Їх можна написати від руки або ж видрукувати.

Такий подарунок дозволить проявити власну креативність, а подружка – матиме спогади на все життя.

Дівич-вечір

Запропонувати близькій людині стати дружкою можна й організувавши дівич-вечір. Звісно, у сучасному ритмі життя складно обрати вдалий для усіх час, однак така вечірка точно запам'ятається на довгий час.

Окрім того, це стане чудовим приводом зібратися усім разом, відпочити та весело провести час.

Дівич-вечір стане чудовою нагодою запропонувати стати подружкою нареченої
Дівич-вечір стане чудовою нагодою запропонувати стати подружкою нареченої / Фото Freepik

Ювелірні прикраси

Ювелірні прикраси – це завжди чудовий подарунок. Можна обрати сережки, намисто чи браслет, який у майбутньому подружка нареченої могла б одягнути на весілля. До подарунка можна додати листівку із пропозицією стати дружкою.

Індивідуальна пляшка шампанського

Ніщо так не символізує весілля, як шампанське. Можна оригінально запропонувати стати подружкою нареченої, оздобивши звичайну пляшку від шампанського у святковому стилі. До прикладу, пляшку можна оздобити квітами й листівкою із пропозицією.

Індивідуальна пляшка шампанського стане цікавою ідеєю пропозиції
Індивідуальна пляшка шампанського стане цікавою ідеєю пропозиції / Фото Freepik

Халат для подружки нареченої

Підготовка нареченої до весілля – ключовий момент. Візажисти та перукарі будуть робити неймовірні макіяж та зачіски, тому у такий момент важливо, аби подруга нареченої була поряд. Креативно запропонувати бути у такий відповідальний момент поруч можна за допомогою халату. Його можна замовити персонально, аби ззаду його оздобили цікавим написом, типу "Подружка нареченої" або "Дружка".

Косметичка з найнеобхіднішим

Запропонувати близькій людині стати подружкою нареченої можна, подарувавши косметичку з найнеобхіднішими речами – пилочка для нігтів, мінігребінець, шпильки, резинки для волосся, блиск для губ тощо. Ці речі будуть у пригоді під час святкування весілля.

Окрім того, до косметички також можна додати парфуми. Цей аромат згодом буде нагадувати про такий важливий день, як весілля.