Цією вправою поділилися на англомовному акаунті в інстаграмі, який спеціалізується на здоровому способі життя. Вона виявилась настільки ефективною, що буквально за кілька днів після цього допису кількість підписників на сторінці зросла у 10 разів – до 336 тисяч.

Цікаво Приберіть це негайно: 10 речей, які можуть легко зіпсувати затишок у вашому домі

У чому суть лайфхаку?

Усе нове – це давно забуте старе. Цей підхід схожий на сповивання дитини. Вам потрібно закутатися в коцик чи покривало таким чином, щоб руки були притиснуті до тіла, а ноги – одна до одної. Ось детальна інструкція:

  1. Знайдіть покривало, яке ви найбільше любите.
  2. Закрутіть його навколо себе (автори жартома роблять аналогію із буріто чи кебабом).
  3. Переконайтесь, що ви щільно сповили руки.
  4. Займіть комфортну позу: приляжте або сядьте і повільно дихайте.
  5. Заплющте очі та зосередьтеся на вашому диханні

За словами авторів методу, це дозволить досить швидко позбутися від негативних емоцій та стресу. Ще один бонус – ви зможете солодко заснути. Для ще кращого ефекту рекомендуємо увімкнути приємну музику.

Що про цей метод кажуть експерти?

Психотерапевт Дана Маєрс рекомендує час від часу займатися таким сповиванням. Воно корисне не тільки для дітей, але й для дорослих. Адже справді допомагає боротися зі стресом та тривожністю.

Цікаво Все, дістало: 10 корисних звичок, які допоможуть вирватися з буденності

Сповивання імітує утробу. Ми несвідомо згадуємо, як спокійно і безпечно почували себе до народження. Особливу роль відіграє стабільна температура через покривало, яке щільно обернуте навколо тіла, – розповіла експертка у коментарі виданню The Insider.