Які ще неочевидні фактори можуть впливати на красу локонів та як зробити їх гладенькими та гарними, розповідаємо далі.

До теми Головний тренд церемонії BAFTA: яку модну зачіску для червоної доріжки обрали світові зірки

Правильно обирайте засоби для укладки

Укладання волосся без фіксації, здається, марною роботою, тож поради експертів відмовитися від спреїв та лаків можуть здатися дивними. Насправді ж тут все логічно: подібні засоби часто містять спирти, що сильно підсушують волосся, роблять його ламким і тьмяним. Замість них до догляду краще додати засоби з функцією термозахисту.

Змініть рушник

Ідеальний рушник для волосся не травмує локони жорстким ворсом і швидко вбирає зайву вологу. Старі добрі махрові рушники, закручені на кшталт тюрбана, ніяк не підходять під цей опис.

Щоб волосся було більш гладким, експерти радять використовувати полотно з мікрофібри. Ця м'яка тканина не пошкоджує пасма, перешкоджає сплутуванню, зменшує пухнастість і скорочує час сушіння.

Обирайте шовкову наволочку

Звичайно, одна-єдина наволочка не змінить ваше волосся до невпізнання, але все ж бонуси вона дає відчутні. Наприклад, це можливість прокидатися з гладкими локонами, а не зі сплутаним волоссям.

Шовкова наволочка зменшує тертя і перешкоджає сплутуванню волосся під час сну. А ще таким невигадливим способом можна запобігти ламкості, яка часто вважається наслідком неспокійного сну.

Звертайте увагу на воду

Жорстка водопровідна вода може призвести до небажаних наслідків, починаючи з ламкості й закінчуючи випаданням волосся. Експерти радять встановити спеціальне обладнання для фільтрування води, щоб закрити це питання раз і назавжди.

Якщо з фільтром поки не складається, можна спробувати обполіскувати волосся водою з додаванням оцту. Це не позбавить проблеми повністю, але хоча б трохи нівелює згубний вплив.

Дбайливо укладайте локони

Звести гаряче укладання до мінімуму – це найкраще, що можна зробити для здоров'я та блиску локонів. До речі, звичайне сушіння феном до цього пункту не потрапляє – для нього достатньо "середнього", щадного температурного режиму.

У будь-якому випадку, чи сушите волосся теплим повітрям або укладаєте гарячими щипцями, використовуйте термозахист. Вибирайте засіб з урахуванням типу та стану волосся, наприклад: олія підійде для сильно пошкодженого і сухого, а спрей – для жирних або тонких локонів.