Голлівудські зірки не виключення й демонструють це на власних прикладах. Експерт Луїс Бірн назвав топ-5 зачісок, які додаватимуть об'єму та робитимуть волосся густішим.

Цікаво На зміну бобу: ефектні стрижки, які будуть популярними у 2024 році

Високий напівхвіст

Напівхвіст став трендовою зачіскою у 2023 році й продовжує утримувати свої позиції. Таку зачіску полюбляють і голлівудські зірки. Воно й не дивно, адже її дуже легко зробити – необхідно відділити верхню частину волосся й зав'язати її у високий хвіст. Волосся можна також накрутити, що додасть об'єму.

Проділ на бік

Додає об'єму й проділ на бік. Як зазначив Бірн, бічний проділ візуально робить волосся густішим та об'ємним. Він також радить додати об'єму за допомогою засобів для вкладання волосся, а також використовувати різні стайлери для фіксації.

Багатошарова стрижка

Багатошарова стрижка стає все більш популярною, що й не дивно, адже вона підкреслює риси обличчя, а також додає об'єму. Бірн зазначає, що на довгому волоссі така зачіска не лише ефектно виглядає, але й робить волосся густішим. Окрім того, коротші пасма спереду можна підкрутити, що додасть об'єму та створить елегантний образ.

Окрім того, така стрижка також має ефектний вигляд, якщо зібрати волосся у кінський хвіст. Бірн радить залишити короткі пасма спереду, що також зробить зачіску об'ємнішою та густішою.

Короткий чубчик

Як короткому, так і довгому волоссю пасує чубчик, який може бути коротким чи подовженим. Бірн зазначає, що чубчик завжди візуально робить волосся густішим, а також допомагає підкреслити риси обличчя.

Експерт зазначає, що трендовим знову стає короткий чубчик, який вже використовують у своїх образах голлівудські зірки.

Повітряна текстура волосся

Бірн зазначає, що ефект, ніби ви тільки повернулися з пляжу, також додає об'єму. Експерт зазначив, що такі повітряні текстури також візуально збільшують густоту волосся.

Аби створити таку зачіску, Бірн радить скористатися сольовими стайлерами. За його словами, саме вони допоможуть створити пляжний ефект.