Ніколь Мур – популярна американська блогерка із 230 тисячами підписників в інстаграмі, яка допомагає людям будувати здорові стосунки. В одному із недавніх відео вона поділилася простими, але ефективними порадами, як перевірити, чи хлопець зраджує. Та ми застерігаємо критично ставитися до таких правил. Інколи коханий просто може перенервувати.

Цікаво Побачити Париж та Мальдіви без виїзду за кордон: 5 місць в Україні, де ви ще не бували

Перша ознака, на яку варто звернути увагу – це фото на заставці його телефону. Якщо там була світлина, де ви двоє, а потім він чомусь змінив її, то це привід задуматися, – вважає Ніколь.

Жінка переконана, що хлопці можуть спеціально забрати таку фотографію, щоб інші дівчата не здогадувалися, що він зайнятий. В такому разі варто у нього про це спитатися. Якщо він не зможе чітко пояснити, чому це зробив, то у ваших стосунках можуть бути проблеми.

Ще один прийом, на який варто звернути увагу, теж пов’язаний із технікою. Експертка пропонує в будь-який момент просто попросити взяти у коханого телефон. Якщо він спокійно віддає ґаджет – то, скоріш за все, проблем немає. Якщо ні – варто добре подумати над тим, що з вашими стосунками.

Третя ознака – перерви у спілкуванні. Якщо у хлопця є коханка, то він може довго не відповідати на повідомлення чи дзвінки.

Цікаво Дівчина запропонувала зустрічатися одразу кільком хлопцям: що з цього вийшло

"Закоханим дуже важливо спілкуватися упродовж дня чи повідомляти один одному, що відбувається. Але зраднику важко буде постійно залишатися на зв’язку. Він може пропадати на кілька годин", – пояснює Ніколь.