Однак перш ніж обирати будь-які рослину, важливо зрозуміти їхні потреби у сонячному світлі, рівні вологості та темпі росту. Які кімнатні дерева будуть оптимальним вибором, розповідаємо далі.

До теми Поглинатимуть зайву вологу та створюватимуть затишок: 7 найкращих рослин для ванної кімнати

Рапіс

Рапіс, або як ще його називають леді-пальма, чудово підійде для житла, де є кутове вікно. Рослина добре почуватиметься у невеликому затінку.

Це дерево повільно росте, але добре адаптоване до кімнатного вирощування, а також має властивості очищати та фільтрувати повітря.

Як виглядає рапіс: дивіться фото

Фікус ліроподібний

Це кімнатне дерево майже миттєво оживить вашу вітальню чи спальню, а його привабливе листя у формі лір додасть простору цікавого акценту.

Однак перед тим, як купувати цю рослину, слід переконатися, що для неї знайдеться місце перед вікном і вона буде отримувати пряме сонячне світло. Також важливо мати зможу підтримувати ґрунт квітки вологим, поливаючи її раз на 7–10 днів.

Як виглядає фікус ліроподібний: дивіться фото

Каштан малабарський

Якщо потрібна ідеальна рослина для будь-якої кімнати дому, каштан малабарський, або як його ще називають грошове дерево, – прекрасний варіант. Крім того, що воно, як вважається, приносить удачу та багатство, це дерево ще і не є надто вибагливим.

Такий домашній каштан буде добре розвиватися при не надто яскравому, непрямому освітленні. Йому буде достатньо навіть декількох годин прямого сонячного світла протягом дня, тому найкраще розміщувати його на східному, західному або південному вікні.

Як виглядає каштан малабарський: дивіться фото

Драцена облямована

Драцена є однієї з найпопулярніших рослин для дому. Вона особливо цінується за толерантність до слабкого освітлення і невибагливість.

Таке кімнатне дерево буде добре почуватися при яскравому непрямому освітленні, до прикладу у світлі від ранкового сонця, але може переносити також і низькі-середні рівні непрямого освітлення, що робить його придатним майже для кожної оселі.

Як виглядає драцена облямована: дивіться фото

Фікус еластік

Це строкате дерево з красивим листям жовтого, рожевого та зеленого відтінків може виростати на 30-60 сантиметрів щороку за оптимальних умов, щоб робить його чудовим кандидатом для доповнення вільного простору в приміщеннях.

Як виглядає фікус еластік: дивіться фото

Рослина не потребує особливого догляду, але не приживеться в умовах слабкого освітлення та сильної вологи. Найкраще фікус ростиме при яскравому непрямому світлі, коли його ґрунт матиме змогу повністю висохнуть перед черговим поливом.