Після того, як хлопець вмикав дуже гучно музику у своїй квартирі, він отримав друкованого листа від сусідів під двері. Він очікував погроз, а отримав похвалу. Незвичайним листом він поділився у твітері.

Читайте також Що таке міжнародні дегустаційні конкурси та навіщо в них брати участь українським виноробам?

Схоже, що Бінь Цао за деякий час зрозумів, що музика грала занадто голосно, тому вимкнув її. Проте після цього листа він зрозумів, що сусідів зовсім не дратував звук із сусідньої квартири – він їм дійсно подобався!Ось що було написано:

  1. "Поверни музику назад. Я не жартую. У тебе грає дуже хороша музика!"
  2. "Розкажи мені, які пісні ти вмикаєш. Мені вони потрібні для мого плейлиста"
  3. "Я не іронізую чи щось таке, мені дійсно подобається музика, яку ти вмикаєш з того часу, як переїхав сюди"

Наприкінці сусід по-дружньому підписав листа та уточнив, від кого саме він: "З повагою, Тодд (чоловіча частина пари, яка живе поруч"

У відповідь на цей лист Бінь Цао виконав прохання свого сусіда. Він спеціально створив власний плейлист із музики, яка йому подобається і надіслав чоловіку, з яким у них, схоже, повністю співпадав музичний смак.

Посиланням на плейлист на платформі Spotify він поділивіся у коментарях до цього допису. Після цього він знайшов багатьох однодумців, адже плейлист вподобало понад 28 тисяч осіб!

У коментарях користувачі також взялись ділитись власними схожими історіями, коли сусіди їх приємно дивували:

  • "Це нагадало мені те, як одного разу сусідка прийшла і сказала, що чує, як я співаю. Я очікував, що вона скаже, що це занадто гучно гучний, а вона запросила мене до співочого гуртка, тому що у мене був такий гарний голос"
  • "Я зробив так само зі своїми сусідами в Единбурзі, коли вони влаштували вечірку і грали Майлза Девіса... це було прекрасно!"
  • "А у мого сусіда є кури, і я чую їх майже весь час.Мені це подобається. Це так мило і сюрреалістично"