Дівчина на ім’я Луїза продемонструвала плаття й відповіла мамі у своєму тіктоці loumayyy. Несподівано, але відео стало вірусним: його переглянули кілька мільйонів людей.

Цікаво Наречена перетворила своє весілля на фільм "Сутінки": вона повторила буквально все

Яку сукню придбала Луїза

Дівчина знайшла плаття своєї мрії в популярному інтернет-магазині Asos. Це була ефектна червона сукня: довжина міді, невеличке декольте та красивий розріз на стегнах. І стильно, і доречно для випускного.

Утім, мама настільки негативно відреагувала на образ, що Луїза не змогла не поділитися цим з підписниками у тіктоці. На думку жінки, дочка виглядала аж надто непристойно. Вона навіть зауважила, що дівчина, мабуть, збирається до стриптиз-клубу.

Вона сказала: "Це шкільний випускний, а не стриптиз-клуб". Знаю, якби я була стрункішою, то мама не говорила б мені таких речей і не називала б стриптизеркою. Але, мамо, це твоя провина, що я маю настільки широкі стегна, – написала Луїза під відео.

Блогерка Луїза / Скриншот тікток loumayyy

Цікаво, що буквально за тиждень відео переглянули майже 6 мільйонів разів. Користувачі тіктоку були здивовані від реакції мами. Адже плаття виглядало цілком доречно для випускного:

  • Воно дуже стильне. З твоєю мамою все добре?
  • Не слухай маму. Ти класно в ньому виглядаєш.
  • Просто неймовірне плаття. Одягни його!
  • В тебе прекрасна фігура!

Сукня, яку придбала Луїза / Скриншот тікток loumayyy

Цікаво Як правильно позувати на фотографіях: 11 порад від експертки

Деякі користувачі зауважили, що сукня дійсно гарна. Але варто було б взяти на розмір більшу, щоб вона не сильно налягала на тіло. Луїза ж пояснила, що плаття занадто пізно прийшло, тому, на жаль, не встигає його поміняти.

Відео можете переглянути нижче