Дівчина на ім’я Бет пропрацювала у відділі електротехніки упродовж 5 років. Вона розповіла про досить важкі умови праці в супермаркеті. Але це був лише початок.

​Цікаво Понад 100 винних брендів разом: як у Києві проходив фестиваль вина BE WINE International Show

Увага всім покупцям. Мене звати Бет, я з відділу електротехніки. Я пропрацювала в цьому супермаркеті майже 5 років. І можу сказати, що кожен тут перепрацьовує і кожному тут не доплачують гроші, – звернулася до всіх відвідувачів Бет.

Після цього дівчина жорстко наїхала на керівництво супермаркету. За її словами, вони жахливо ставляться до підопічних і постійно погрожують звільненням. А старшим працівникам взагалі тут надзвичайно складно.

Кожного разу, коли в нас траплялися проблеми, нам казали, що незамінних людей немає… Також компанія дуже погано ставиться до старших працівників. Вам не соромно так спілкуватися зі своїми колегами? Сподіваюся, що ви не розмовляєте так зі своєю сім’єю, – продовжила Бет.

Наприкінці ролику дівчина жорстко заявила, що вона звільняється. До слова, буквально за кілька днів відео набрало майже 190 тисяч переглядів. Переважно люди підтримали сміливий вчинок Бет:

  • Це просто прекрасно. Так тримати, дівчинко!
  • Ви мій герой!
  • Ти права! Твоє життя стане значно кращим. Життя настільки коротке, що не варто витрачати час на роботу, яку ти ненавидиш.
  • От якби кожен зробив би це!