Одного разу жінка вирішила випробувати свою вдачу й придбати стару валізу на аукціоні. Вона не очікувала, що всередині може знайти дійсно цінні речі.

Дивіться також Трендова вечірка з PowerPoint: як організувати веселі посиденьки з друзями

Що знайшла жінка у старій валізі

Кожного дня сотні пасажирів гублять або забувають власний багаж в аеропортах. Якщо власник так і не з'являється, то приватні компанії викуповують такі речі й виставляють на аукціон. На одному з них жінка побачила стару валізу, яка привернула її увагу.

Не знаючи, що було всередині, жінка наважилася купити загублений багаж. Коли вона відкрила валізу, то була приємно вражена, адже там були вінтажні речі. Зокрема, всередині жінка знайшла старовинний альбом Кена Гріффіна. Він був датований 1952 роком. В альбомі було 40 сторінок зі схемами та інструкціями різьблення по шкірі.

Жінка була настільки вражена знайденими вінтажними речами, що вирішила спробувати нове хобі. За допомогою знайдених схем та інструкцій вона власноруч виготовила шкіряний гаманець для свого чоловіка Тіма.

Жінка виготовила власноруч гаманець: дивіться відео

Вона використала бежеву шкіру, оздобила її неймовірним візерунком і сріблястою кнопкою на пряжці. Жінка також додала власний штрих до дизайну Гріффіна і вигравіювала свій напис: "Я люблю тебе, Тіме".

Користувачі у мережі були захоплені неймовірним гаманцем, який жінка виготовила власноруч. Її засипали компліментами й підкреслили, що вона дуже талановита.