Жінка додала, що придбала будинок як проєкт. Втілити свій задум Меліссі завдяки сміливості, підручникам і відео з ютубу.

Цікаво Чоловік придбав для сина подарунок, який підпалив їхній будинок: як сюрприз став фіаско

Будинок став втіленням сучасного стилю

Жінка розповіла, що коли приїхала до "нового будинку", то побачила, що інтер'єр не змінювався десятиліттями: скрізь були старі меблі й килими. Дещо вже було непридатне для використання, тому Мелісса почала ремонт.

Вона замінила підлогу, пофарбувала стіни, поклала нову плитку, замінила освітлення й вікна. Мелісса додала, що на цю реконструкцію вона витратила чимало часу та сил. Водночас жінка розповіла, що таке заняття навчило її нового. До прикладу, Меліса тепер вміє працювати з гіпсокартоном, стелити ламінат й навіть прокладати електрику.

Зараз будинок не впізнати. Меліса оздобила будинок дерев'яними балками, штучним камінням і власноруч побудувала цілий камін.

Жінка створила будинок своєї мрії: дивіться відео

Однак жінка не викинула старі меблі, а перетворила їх на частину нового декору. Так, старі шафи перетворилися на стіл для сніданків, а книжкова полиця – на кухонну шафу. Тепер будинок біля озера має вигляд котеджу, а старої занедбаної будівлі.