Якою довжини сягає її волосся та як дівчина вирішила встановити подібний рекорд, розповідаємо далі.

Також цікаво Як живе жінка з найдовшими нігтями у світі: які труднощі виникають у повсякденні

Як живе жінка з найдовшим волоссям на руках

Мешканка Трейсі, Каліфорнія, США, потрапила до Книги рекордів Гіннеса за найдовше волосся на руках серед представниць жіночої статі.

Мейсі Девіс-Саутерленд має одну волосину довжиною 18,40 см, а усі інші – нормальної довжини.

Вона не знала цього до 2012-го – першого року навчання у старшій школі, і гадки не має, коли воно почало рости.

Я була в Діснейленді з родиною моєї кращої подруги Кейлі, коли її брат вказав на волосся на моїй руці. Він казав мені, що в мене дуже довга волосина, і його першою думкою було висмикнути її!,
– пригадала Мейсі.

Дівчина відмовилася, сказавши своїм друзям, що збирається дозволити їй вирости, щоб колись вона змогла занести її до Книги рекордів Гіннеса.

Протягом багатьох років волосина на руці Мейсі неодноразово виростала до 15 см, але вона або випадково висмикувалася, або випадала.

Увесь цей час дівчина берегла її. Вона воліла не розповідати надто багатьом людям, бо хотіла досягти своєї мети, перш ніж надавати цьому великого значення.

Волосина Мейсі має довжину 18,40 см / Фото Guinness World Records

Моя сім'я і найближчі друзі вважають, що це найдивовижніша і найвеселіша річ. Моя бабуся Бетті не може припинити сміятися, коли ми говоримо про це, і я усміхаюся, знаючи, що вона отримує від цього задоволення,
– ділиться Мейсі.

Вона каже, що коли справа доходить до того, щоб розповісти людям, яких вона не дуже добре знає, вони дивляться на неї байдуже. Однак її це не турбує, тому що вона пристрасно бажає мати можливість відрізнятися від інших та мати рекордний титул.

Мейсі також часто запитують, чи планує вона дозволити волоссю продовжувати рости.

Я, звичайно, планую дозволити волоссю рости якомога довше. Я хочу подивитися, якої довжини воно стане, перш ніж ріст зупиниться,
– пояснює рекордсменка.

Насправді, каже Мейсі, щоразу, коли волосся на руках відростає, здається, що воно стає все довшим і довшим.

У майбутньому вона сподівається зрештою побити власний рекорд і хотіла б стати рекордсменкою за найдовше волосся на руках як серед чоловіків, так і серед жінок. Зараз абсолютний рекорд утримує американець Девід Рід із показником у 21,7 см.