Жінка родом зі штату Міссурі. При рості у 170 сантиметрів Віллер важила 247 кілограмів. Однак жінка вирішила змінити життя й схудла на 135 кілограмів.

До теми Жінка екстремально схудла та поділилась результатами в ТікТок

"Ніби вийшла з труни"

Після схуднення Віллер розповіла, як долала складний шлях схуднення. За її словами, зайва вага – це те, з чим жінка боролася протягом усього життя. Річ у тім, що її мама та бабуся також мали зайву вагу. У їхньому будинку завжди вживали багато вуглеводів, жирної їжі, а от здорового харчування та овочів було вкрай мало.

Однак зайва вага ніколи не затьмарювала красу Віллер. Вона завжди робила неймовірний макіяж, який підкреслював риси її обличчя.

Все моє життя було витрачено на те, щоби підтримати репутацію великої дівчинки. У мене був хлопець. Я брала участь у всіх шкільних спортивних змаганнях, була капітанкою групи підтримки. Я грала у театрі. Я була популярною. Починаючи із середньої школи та закінчуючи студентськими роками, я не дозволяла своїй вазі зупинити мене,
– розповіла жінка.

Втім, з часом зайва вага почала впливати на здоров'я. Жінка усіляко намагалася схуднути, але втрачала лише близько 20 кілограмів, які поверталися ще з додатковими кілограмами. Віллер зізналася, що у неї був високий кров'яний тиск, зайва вага не дозволяла нормально спати, боліли суглоби, й починалася задишка.

Віллер наважилася на кардинальні зміни після того, як задумалася над історією своєї сім'ї. На жаль, її мати та бабуся померли у віці 40 років від застійної серцевої недостатності, пов'язаної з ожирінням.

"Я зрозуміла, що мені треба розірвати коло ожиріння в нашій сім'ї. Я приймала 11 різних ліків. Я не могла підвестися, і мені доводилося викочуватися. Я не могла піти до продуктової крамниці. Це тіло я називала труною. Я задихалася морально, фізично, духовно та емоційно. Щось мало змінитися", – наголосила жінка.

Як змінилася жінка, яка схудла на 135 кілограмів – більше у галереї

Від 2013 року жінка розпочала довгий шлях схуднення. Віллер почала готувати здорову їжу та виконувати легкі тренування. Однак вага однаково поверталася. Тоді у 2021 році жінка наважилася на операцію зі зменшення шлунку. Після цього вона схудла на 54 кілограми, згодом жінка побачила ще мінус 40 кілограмів на вагах.

Разом з тим, жінка наголошує, що одна операція не гарантує миттєвого результату. Довгостроковий результат залежить від здорового харчування, фізичної активності та свідомого ставлення до життя.