Зараз Кайла виглядає, як її улюблений персонаж. Вона мріяла про таку фігуру і врешті змогла досягти бажаного результату.

Цікаво Тренд на якість і як це бути руйнівниками стереотипів вина України, – СЕО SHABO Гіоргі Іукурідзе

Схудла на 90 кілограмів і перевтілилась у барбі

Кайла Лаванда живе в Австралії. Вона одержима Барбі і з дитинства їх колекціонує. Зараз її дім переповнений естетикою ляльок, а кількість іграшок більша ніж 200.

У мене було понад 200 ляльок, оскільки мої батьки використовували їх як стимул схуднути,
– розповідає Кайла.

До схуднення жінка важила 155 кілограмів. У віці 36 років вона вирішила змінити своє життя і попрощатись із зайвою вагою. Вона почала з режиму харчування та фітнесу. Вона схудла на 14 кілограмів, після чого її вага зупинилась на одному показнику і не знижувалась. Кайла неодноразово зверталась до дієтологів, пробувала різні дієти, але все було безрезультатно. У 2018 жінка наважилась зробити операцію та видалити 80% шлунка.


Жінка схудла і перевтілилась у барбі / Фото з інстаграму

Після тривалої реабілітації вона приступила до змін у способі життя: суворі тренування і режим харчування дали свої результати.

Після операції я почувалася збудженою і як нова жінка з новим стартом, який мені був необхідний. Але я знала, що це не кінець. Я знала, що маю змінити весь свій спосіб життя. Я виключила вуглеводи, цукор, оброблені продукт та готову їжу,
– ділиться Кайла.


Схудла, аби бути схожою на Барбі / Фото з інстаграму


Кайла неймовірно схудла / Фото з інстаграму

Жінка також щоденно займалась спортом: тренування в спортзалі та піші прогулянки, які згодом переросли у ранкові пробіжки. Починала день вона з протеїнового коктейлю, додала продукти з високим вмістом білка, як-от ​​мелена грудка індички або курка. Їй важко було відмовитись від улюблених смаколиків, тому Кайла спробувала замінити їх на більш здорові альтернативи, як-от горіхи або протеїнові батончики.

До теми Наче дві різні людини: як жінки виглядають до і після макіяжу – фото

В результаті їй вдалось позбутись 90 кілограмів, а її нова фігура схожа на фігуру справжньої Барбі. Жінка вміло це підкреслює тематичними яскравими образами.


Образи, як у Барбі / Фото з інстаграму