Жінка сподівалася продовжити спілкування, але все пішло не за планом. Влітку користувачка тіктоку під ніком micarenee відпочивала з подружкою на пляжі у Маямі. Там їй вдалося познайомитися із привабливим незнайомцем: вони трималися за руки, жартували й просто кілька хвилин приємно спілкувалася.

Цікаво Як розпочати свою справу та навчитися основ підприємництва: про роботу Дія.Бізнес в Одесі

Нещодавно жінка опублікувала відео у тіктоці, де попросила користувачів допомогти знайти цього незнайомця. Блогерка сподівалася, що він вільний. Але не так сталося, як гадалося.

Тіктоку, допоможи мені знайти хлопця, якого я зустріла у Маямі. Здається, він говорив, що сам з Детройту. Він зайшов у воду, щоб познайомитися зі мною. Я була трішки сп’янілою, коли він залишив мені свій номер. Сподіваюся, що він неодружений, – написала дівчина у відео, яке набрало аж 5 мільйонів переглядів.

Ролик побачила його дружина

Через кілька днів блогерці написала його дружина, яка повела себе досить стримано. Вона подякувала за опубліковане відео і заспокоїла її, адже на той момент жінка ні про що не підозрювала.

Дещо пізніше з’явилося відео від самого незнайомця, який пояснив ситуацію зі свого боку. Він вважає, що не зробив нічого поганого.

Хлопець обурений, що жінка виклала це відео / Скриншот тікток irontemple07

"Я навіть не знав твого імені, доки не побачив це божевільне відео. Ми просто спілкувалися упродовж п’яти хвилин п’ять місяців тому у 2021 році. А в 2022 році ти шукаєш хлопця, з яким трішки спілкувалася? Це дивно. Я просто відпочивав в океані, а представився тобі, бо я джентльмен", – пояснив хлопець.